NEWS

Takiego spotkania w Poznaniu jeszcze nie było!

Najpopularniejsze postacie polskich mediów i popkultury dzielą się swoimi sposobami na sukces Jerzy Owsiak, Dorota Wellman, Marcin Prokop, Karolina Korwin-Piotrowska, Szymon Hołownia i Mateusz Kusznierewicz to tylko niektórzy z prelegentów, którzy wystąpią 20 maja w czasie konferencji „Hakerzy dobrego życia” w hotelu Blow Up Hall 5050.

Wydarzenie skierowane jest do wszystkich szukających inspiracji do zmian w różnych aspektach życia prywatnego i zawodowego. To także dobra inwestycja w siebie lub swoich pracowników. Sprzedaż biletów już się rozpoczęła, do 31 marca 2017 r. obowiązuje promocyjna cena.

Poznaj „hakerskie” sposoby na ułatwienie sobie życia

Znane i cenione osoby opowiedzą o osobiście sprawdzonych sposobach na rozwiązywanie problemów i odniesienie sukcesu. Konferencja, którą poprowadzi Marcin Prokop, będzie miała konwencję power speech, czyli trwających około pół godziny wystąpień o mocnym, zapadającym w pamięć przekazie. Rozpocznie ją specjalista od etykiety i zasad savoir-vivre Wojciech S. Wocław. Opowie m.in. o tym, jak taktownie je łamać. Następnie Katarzyna Pawlikowska, ekspertka w dziedzinie motywacji kobiet, opowie o skutecznym komunikowaniu z płcią piękną i do niej. Laureat dwóch nagród Grand Press, zdobywca Wiktora, znany m.in. z anteny TVN Szymon Hołownia podzieli się wiedzą zdobytą nie tylko jako dziennikarz, ale także jako osoba aktywnie wspierająca najbardziej potrzebujących. Po przerwie olimpijczyk Mateusz Kusznierewicz podzieli się inspirującą historią swojej drogi do sukcesu. O tym jak ważna jest na co dzień siła pozytywnego myślenia opowie nieustannie sprawczy, niezłomny, motywujący do działania miliony Polaków Jerzy Owsiak. Wzbudzająca żywe emocje, odważnie komentująca show-biznes Karolina Korwin-Piotrowska podzieli się m.in. swoją wiedzą i spostrzeżeniami na temat godnych naśladowania i tych fatalnych praktyk polskich celebrytów. Na koniec Dorota WellmanMarcin Prokop z energią, charyzmą i humorem przekonywać będą uczestników konferencji, że choć dążymy do stabilizacji, to zmiana jest tym, co nas naprawdę uskrzydla.

Tych historii warto wysłuchać!

- To będzie wyjątkowa okazja, aby dowiedzieć się od wspaniałych, cenionych osób jaki jest ich unikalny sposób na sukces i pogodę ducha – mówi Marta Klepka, prezes spółki zarządzającej hotelem Blow Up Hall 5050, pomysłodawczyni i organizatorka konferencji. - Każdy z nas chciałby być na co dzień pełen energii, pewny siebie i przekonany, że poradzi sobie z każdym wyzwaniem. Mieć poczucie spełnienia, doceniać chwile szczęścia, umieć z wdziękiem znosić porażki i wyciągać z nich lekcję, a niektóre wręcz przekuwać w sukcesy. Poznań to miasto ludzi twórczych i przedsiębiorczych. Pomysł zaproszenia ciekawych osób, które same w sobie są świetnym przykładem połączenia pasji i sukcesu, dedykuję waśnie im. Dlaczego warto tych historii wysłuchać? Bo my poznaniacy jesteśmy wyjątkowi! I lubimy konkrety oraz efektydodaje Marta Klepka.

Konferencja skierowana jest do wszystkich szukających inspiracji do zmian w różnych aspektach życia prywatnego i zawodowego.

Organizatorem wydarzenia jest mieszczący się w Starym Browarze Blow Up Hall 5050. Należący do Grażyny Kulczyk pięciogwiazdkowy hotel słynie nie tylko z artystycznego designu, unikalnego klimatu i wielu nagród, ale też z tego, że choć należy do obiektów butikowych, jego domeną jest organizowanie spektakularnych wydarzeń, nierzadko dla setek osób. Zespół Blow Up Hall 5050 jest głównym organizatorem nagrodzonego właśnie Doskonałością Mody 2016 „Twojego Stylu” w kategorii Wydarzenie Roku Klubu Starego Browaru. Korzystając z przyległych do hotelu kilkusetmetrowych powierzchni zabytkowych Słodowni Starego Browaru i własnego zjawiskowego lobby oraz restauracji, organizował tu także wydarzenia dla takich marek jak Allegro, Samsung, Porsche, Mercedes, Bank Pekao SA czy BZ WBK.

Obecnie zespół dynamicznie rozwija ofertę konferencji. Najbliższa z nich, „Rozbijamy szklane sufity”, która odbędzie się 18 marca, to druga edycja spotkania dla ambitnych, dbających o rozwój osobisty kobiet. Wystąpią na niej m.in. redaktor naczelny „Twojego Stylu” Jacek Schmidt i reżyserka pokazów mody Katarzyna Sokołowska.

HAKERZY DOBREGO ŻYCIA

sobota, 20 maja 2017, godz. 9:00-17:00, Hotel Blow Up Hall 5050, ul. Kościuszki 42, Poznań

PROGRAM KONFERENCJI:

10:00   rozpoczęcie konferencji

10.00 – 10.30  Wojciech S. Wocław - „Dobre maniery nie tylko w biznesie”

10.30 – 11.15  Katarzyna Pawlikowska - Jak mówić do kobiet, żeby chciały słuchać?”

11.15 – 12.00  Szymon Hołownia - „Jak robić dobrze?”

12.00 – 12.30  przerwa kawowa

12.30 – 13.30  Mateusz Kusznierewicz - „Pasja + odwaga = sukces”

13.30 – 14.30  Jerzy Owsiak - „Poradnik pozytywnego działania”

14.30 – 15.30  lunch przygotowany przez Tomasza Purola, szefa kuchni restauracji Blow Up Hall 5050, zwycięzcy programu Top Chef

15.30 – 16.00  Karolina Korwin-Piotrowska - „W czym warto naśladować gwiazdy show-biznesu?”

16.00 – 17.30  Dorota Wellman, Marcin Prokop - „Stabilizacja zabija, zmiana uskrzydla”

17:30   zakończenie konferencji

PRELEGENCI:

Wojciech S. Wocław

Zawodowy konferansjer. Występował w  0 krajach i na 4 kontynentach. Od kilku lat popularyzuje w mediach w ramach autorskich szkoleń zasady savoir-vivre’u, etykiety w biznesie, dress code’u i sztuki wystąpień publicznych. Felietonista portalu RMF24. Autor bloga www.EtykietaUbioru.pl. Pracuje dla największych polskich i zagranicznych firm. Nazywany ulubionym konferansjerem polskiego biznesu.

Katarzyna Pawlikowska

Europejska pionierka w zakresie wprowadzania kobiecych kodów komunikacji oraz wykorzystywania potencjału płci w podnoszeniu efektywności zarządzania, marketingu i sprzedaży. W 2007 r. założyła Garden of Words, pierwszą w Polsce i jedną z pierwszych na świecie agencję komunikacji marketingowej uwzględniającą kobiece kody komunikacji. Charyzmatyczna liderka i mówczyni, która motywuje (nie tylko) kobiety w biznesie.

Szymon Hołownia

Dziennikarz i publicysta, współpracuje z telewizją TVN. Dwukrotny laureat nagrody Grand Press oraz laureat Dziennikarskiej Nagrody Ślad. Zdobywca Wiktora publiczności za rok 2010 oraz wielu innych nagród i wyróżnień. Założyciel Fundacji Kasisi i Fundacji Dobra Fabryka, wspierających dom dziecka w Zambii, hospicjum w Rwandzie i wiejski szpital w Kongo. Autor licznych książek o tematyce religijnej i społecznej.

Mateusz Kusznierewicz

Sportowiec. Najbardziej utytułowany polski żeglarz. Pierwszy Polak, który zdobył medal olimpijski w żeglarstwie. Mistrz olimpijski z Atlanty. Brązowy medalista igrzysk w Atenach. Pięciokrotny uczestnik igrzysk olimpijskich. Wielokrotny mistrz Europy, mistrz świata. Laureat najwyższych odznaczeń państwowych.

Jerzy Owsiak

Człowiek – Orkiestra. Dziennikarz radiowy i telewizyjny, filantrop i aktywista społeczny. Twórca największej akcji charytatywnej w Europie – Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy oraz Festiwalu Przystanek Woodstock. Marka WOŚP, według największego na świecie badania kondycji marek Brand Asset™ Valuator, jest najbardziej rozpoznawalną marką w Polsce. Za swoją nietuzinkową działalność otrzymał wiele nagród.

Karolina Korwin-Piotrowska

Dziennikarka o ponad dwudziestoletniej praktyce. Ostra, bezkompromisowa krytyczka świata show-biznesu, uznana przez “Gazetę Wyborczą” za jedną z najbardziej opiniotwórczych kobiet w polskich mediach oraz okrzyknięta przez tygodnik “Wprost” jedną z najbardziej wpływowych dziennikarek w Polsce. Autorka bestsellerowych książek. W TVN Style od 10 lat prowadzi program “Magiel towarzyski”, którego boją się celebryci, a kocha publiczność.

Dorota Wellman i Marcin Prokop

Ona – według rankingów Gazety Wyborczej i Wprost jedna z najbardziej wpływowych kobiet w polskich mediach. Dynamiczna, z poczuciem humoru, zarażająca pozytywna energią i radością życia. On – dziennikarz, prezenter, autor książek, laureat nagrody Wiktor 2013 w kategorii Osobowość Medialna. Marcin to jeden z najbardziej cenionych i rozchwytywanych polskich konferansjerów i wykładowców. Razem tworzą jeden z najbardziej rozpoznawalnych, charyzmatycznych duetów polskiego show-biznesu.

Organizatorzy: Blow Up Hall 5050, Agencja mówców Powerspeech.pl

Partnerzy: Stary Browar, Hotel IBB Andersia, Bookarest, Radio Zet Gold

Patronem medialnym wydarzenia jest OOH magazine.

Więcej informacji: http://hakerzydobregozycia.pl/

MW

Dodane tagi