NEWS

Cityboard otrzymał Medal Europejski

Cityboard Media został wyróżniony Medalem Europejskim. Laureatów nagrody ogłosił Business Centre Club.

Inicjatorami Medalu Europejskiego byli w 2000 roku Business Centre Club i Urząd Komitetu Integracji Europejskiej. Medal Europejski to ogólnopolskie, niekomercyjne przedsięwzięcie, które ma promować polskie firmy na rynku europejskim. Nominowany produkt lub usługa muszą spełniać wymagane prawem normy, mieć odpowiednie licencje, czy patenty. Komisja weryfikacyjna zwraca uwagę na dynamikę firmy, zdobyte nagrody i certyfikaty. Nie bez znaczenia jest też fakt, czy firma korzysta ze szkoleń, seminariów na temat Unii Europejskiej, konsultacji, analiz prawnych, badań rynku itp. W praktyce Medal Europejski to rekomendacja wystawiona wyróżnionym produktom i usługom przez najważniejszą dla przedsiębiorców instytucję działającą przy Komisji Europejskiej, czyli Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny.

Cityboard Media zgłosił do konkursu ekoplakat, który jest dostępnym jedynie w ofercie naszej firmy, wysokiej jakości podłożem drukarskim zapewniającym doskonałą ekspozycję reklam – wygląd plakatów drukowanych na ekoplakacie jest taki sam przez cały czas trwania kampanii – niezależnie od warunków atmosferycznych. Ekoplakat jest materiałem proekologicznym – jego montaż nie wymaga użycia wody i kleju, dzięki temu utylizacja zużytego materiału jest łatwiejsza. Jest też materiałem w 100% przetwarzalnym: wytwarza się z niego regranulat, który może zostać ponownie wykorzystany. Ponad to charakteryzuje się zwiększoną trwałością – dzięki temu możliwe jest parokrotne wykorzystanie plakatów, przewieszanie ekspozycji.

–Cieszymy się bardzo z tego wyróżnienia. BCC to poważny i renomowany partner biznesowy, więc wszelkie nagrody, które przyznaje są wyjątkowo cenne – mówi Marcin Stan, Członek Zarządu Cityboard Media. –Takie wyróżnienie to dla nas informacja, że wybraliśmy dobrą ścieżkę rozwoju i biznesowo idziemy w dobrym kierunku. Ważny jest dla nas fakt, że wyróżnienie uzyskał nasz sztandarowy produkt, czyli ekoplakat – mówi Andrzej Grudziński, Pełnomocnik Zarządu Cityboard Media.

KL

Dodane tagi