NEWS

Dzień otwarty Stena Line i wyprzedaż wycieczek na lato

3 czerwca br. w piątek podczas Dnia Otwartego Stena Line można nie tylko zobaczyć wielki statek Stena Spirit od środka, ale też upolować rejs na lato w wyjątkowej cenie. Wstęp wolny!

Dzień Otwarty Stena Line to możliwość poznania wielkiego statku Stena Spirit, zwiedzenia mostka kapitańskiego oraz spędzenia czasu z rodziną podczas przeróżnych atrakcji – od dmuchanego statku piratów po przejażdżki nietypowymi rowerami. Wstęp na Dzień Otwarty Stena Line będzie bezpłatny. Również tego dnia autobusy linii 4f będą bezpłatne dla wszystkich, którzy wybiorą się zwiedzać statek. Tego dnia restauracje na pokładzie będą serwować pyszne obiady w promocyjnych cenach. Największym hitem imprezy będzie wyprzedaż rejsów wakacyjnych. Tylko 03. czerwca będzie je można kupić w cenach nie do przebicia!

Bilety w wakacyjnych cenach będzie można kupić nie tylko na miejscu, ale w wielu punktach w całym kraju oraz także przez stronę internetową Stena Line. Dzień Otwarty w Internecie będzie trwał przez całą dobę: rozpoczyna się w nocy z czwartku na piątek o godzinie 00:01, 03 czerwca i trwa do 23:59 tego samego dnia. Będzie to wyjątkowa okazja, aby sprawić rodzinie trochę radości ze wspólnego wyjazdu oraz skosztować morskiej przygody.

Dzień Otwarty to unikalna okazja zobaczenia statku od wewnątrz. Duże promy pasażerskie nie są zazwyczaj dostępne dla zwiedzających. Szansa na zajrzenie do najważniejszych miejsc Stena Spirit trafia się tylko raz w roku! Wydarzenie odbędzie się w piątek 3 czerwca 2016 naTerminalu Promowym Stena Line w Gdyni, ul. Kwiatkowskiego 60. Wstęp wolny, możliwy w godzinach 11:30 – 18:00 (ostatnie wejście)Organizatorzy oferują również dojazd bezpłatnym autobusem 4f z centrum Gdyni (min. spod Dworca Głównego, kursuje co 20 min).

Wielki statek Stena Spirit oferuje nową jakość podróży morskiej. Ten pływający hotel jest jedną z największych jednostek pływających po Bałtyku. Na pokładzie znajdują się kabiny, dyskoteka, bary, restauracje a nawet SPA! Statek może zabrać na pokład 1200 pasażerów i nawet do 600 samochodów osobowych lub ponad 100 ciężarówek. Nazwę ”Stena Spirit” wyłoniono w ogólnopolskim konkursie, na który nadesłano prawie 14 000 propozycji! Matką chrzestną statku została Anna Przybylska, znana aktorka pochodząca z Gdyni.

Rejsy, które tego dnia będą dostępne w atrakcyjnych cenach to:
- „Rejs Wakacyjny” to 24-godzinny rejs do Szwecji i z powrotem, z noclegiem w kabinie na statku. Muzyka za żywo, dyskoteka, rozrywkowy dzień na morzu i cały dzień atrakcji dla dzieci.
- „Szwecja w jeden dzień” to dwie noce rozrywki na pokładzie i dzień pełen wrażeń turystycznych w szwedzkiej Karlskronie. To miasto wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO, z unikalną architekturą i klimatem. Warto odwiedzić Muzeum Morskie, Wielki Rynek, dzielnicę Björkholmen z malowniczymi domkami, a także archipelag mniejszych bądź większych wysp okalających miasto.
- „Rejs z hotelem” to propozycja wyjazdu turystycznego, który będzie zawierał rejs oraz noclegi w hotelu w jednym z miast Skandynawii.
- „Autem do Szwecji” to rejs transportowy na linii Gdynia–Karlskrona: przewóz pasażerów i samochodów osobowych.

http://www.stenaline.pl/

PP

Dodane tagi