NEWS

Focus Hotel Premium Gdańsk niebawem przyjmie pierwszych gości

Prace nad 4-gwiazdkowym Focus Hotel Premium Gdańsk, powstającym w ramach prestiżowej inwestycji Galerii Metropolia dobiegają ku końcowi. Obiekt przyjmie pierwszych gości już 1 czerwca 2016 roku. Hotel jest już w pełni umeblowany i obecnie trwają finalne prace porządkowe. 24 czerwca 2016 roku odbędzie się natomiast oficjalne otwarcie połączone z konferencją prasową.

Focus Hotel Premium Gdańsk to obiekt zarządzany przez polską sieć Focus Hotels, należącą do Grupy Kapitałowej IMMOBILE. Hotel mieści się w bezpośrednim sąsiedztwie stacji PKP Gdańsk Wrzeszcz i jest częścią rozległej inwestycji prowadzonej przez Przedsiębiorstwo Budowlane Górski. W jej ramach powstaje również nowoczesny obiekt handlowy - Galeria Metropolia.

- Strategiczne położenie nowego obiektu przy jednej z dwóch największych stacji kolejowych w Gdańsku, zapewni jego gościom łatwość poruszania się na terenie całego Trójmiasta – mówi Łukasz Płoszyński, członek zarządu sieci Focus Hotels. 

4-gwiazdkowy hotel w standardzie Premium będzie oferował 122 przestronne i nowocześnie wyposażone pokoje oraz apartamenty na 7 piętrach. Obiekt dysponuje także przestrzenią konferencyjną o powierzchni aż 720 m2 - największą tego typu w Gdańsku. Centrum konferencyjne wyposażone jest w nowoczesny sprzęt multimedialny Samsung, nagłośnienie firmy Bose oraz system mobilnych ścian, które umożliwiają różne aranżacje powierzchni.

- Cieszy nas bardzo, że finalizujemy już prace nad nowym hotelem. Wszystko przebiega zgodnie z planem i bez jakichkolwiek opóźnień. Dzięki temu pierwszych gości przyjmiemy 1 czerwca – tuż przed startem sezonu urlopowego. Myślę, że nasz drugi obiekt w Gdańsku, będzie strzałem w dziesiątkę, gdyż widzimy ogromny popyt na usługi premium na rynku trójmiejskim – dodaje Łukasz Płoszyński.

Podobnie jak inne hotele sieci Focus, nowy obiekt będzie oferował szybki bezpłatny Internet Wi-Fi w całym budynku oraz darmowy dostęp do sauny i siłowni. Każdy pokój zostanie wyposażony w duże i wygodne łóżko – podwójne będą miały aż 2 metry szerokości, przestronną łazienkę, płaski telewizor, biurko do pracy oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Ponadto goście otrzymywać będą kawę i kanapkę na wynos gratis, tak jak ma to miejsce we wszystkich obiektach sieci. Natomiast dzieci i młodzież do lat 18-stu, zakwaterowane w pokoju z rodzicami lub opiekunami, zgodnie ze standardem marki, będą nocować bezpłatnie. Jako miejskie hotele biznesowe prezentują nowy standard w swojej kategorii.

Aktualnie w skład sieci wchodzą obiekty hotelowe w Gdańsku, Łodzi, Szczecinie, Bydgoszczy, Chorzowie oraz Inowrocławiu. 

www.focushotels.pl

PP

Dodane tagi