ARTYKUŁ

Mframe - modułowy i przenośny system wystawienniczy

Mframe to jedyny na rynku modułowy i zarazem przenośny system z możliwością ciągłej modyfikacji.


System wyróżnia się spośród dostępnych na rynku dzięki prostej konstrukcji opartej na aluminiowych ramkach. Montaż i demontaż jest niezwykle prosty, w praktyce odbywa się intuicyjnie. Różnorodność i łatwy sposób łączenia ramek powodują, że budowane konstrukcje mogą przybierać najrozmaitsze kształty. Dzięki zastosowaniu specjalnych złączek do montażu nie używa się narzędzi. Dodatkowo istnieje możliwość zawieszenia ekranu LED, półek, czy stworzenia dodatkowego pomieszczenia gospodarczego.

Mframe to jeden system, ale wiele zastosowań. Może być doskonałą ścianką reklamową lub wielofunkcyjną konstrukcją do zabudowy. Dlatego idealnie sprawdzi się, jako zabudowa targowa, handlowa w ciągach komunikacyjnych, a także, jako doskonały element showroom'u lub estetycznej ścianki brandingowej w siedzibie firmy.

Dzięki trwałości i solidności konstrukcji możliwe jest wielokrotne używanie tego samego systemu. Wystarczy przy następnych evencie wymienić jedynie sam wydruk, aby uzyskać doskonały produkt i zminimalizować koszty. Wypełnienie ramek stanowi nadruk na płycie pcv lub na materiale poliestrowym.

System ten można dowolnie konstruować poprzez łączenie rożnych rozmiarów i kształtów ramek. W ofercie posiadamy ramki proste i kształtowe pozwalające na np. budowę łukowych połączeń. Taka kombinacja to ogromne ułatwienie przy projektowaniu stoiska, jak i rozszerzenie jego możliwości. Dodatkowym atutem, wartym podkreślenia jest łatwy transport tego systemu.

www.mframe.pl

KL

Dodane tagi