NEWS

Wyróżnienie podczas konkursu KTR dla projektu endorfina events!

Oryginalny pomysł pływającej sceny został wyróżniony w prestiżowym konkursie kreacji reklamowej – KTR. Zrealizowany przez endorfina events w ramach festiwalu H&M loves Music został doceniony. Srebro w debiutującej w tym roku kategorii PR/Event to kolejne, po MP Power Awards, wyróżnienie dla endorfiny za ten wyjątkowy projekt.

Prestiżowy konkurs KTR, którego celem jest wyróżnienie najciekawszych prac budujących krajobraz komunikacji i marketingu w Polsce, miał swoją kulminację w czasie odbywającej się 24 maja gali. To święto twórców marketingowych i owoców ich pracy. Spośród 12 kategorii jury wybrało najlepsze projekty. W kategorii PR&event w skład jury wchodziło jedenastu specjalistów, m. in. Maciek Waligóra, Bartek Klimaszewski, Hanna Waśko, Sebastian Stępak. Projekt endorfina events znalazł się na zaszczytnym drugim miejscu.

Pływająca przy nadwiślanych bulwarach podczas czerwcowych weekendów 2015 roku scena, to oryginalna koncepcja agencji endorfina events. Dzięki oryginalnej scenografii i bogatemu line-up, H&M loves music był jednym z najbardziej rozpoznawalnych warszawskich wydarzeń zeszłego lata. Mieszkańcy zwracali uwagę na obrzymią pływającą po Wiśle platformę. 

PP

Dodane tagi