NEWS

Dorota Haller nowym dyrektorem ds. marketingu Medicover

Od początku maja 2016 stanowisko dyrektora marketingu Medicover objęła Dorota Haller. Zastąpiła Marzenę Kołoszczyk, która przyjęła nowo utworzoną funkcję dyrektora sprzedaży ds. rynku masowego Medicover.  

Dorota Haller odpowiedzialna jest za marketing – tworzenie wartości dla klientów, kreowanie produktów, komunikację, PR oraz rozwój Medicover w świecie cyfrowym.

Dorota Haller ostatnio zarządzała marketingiem w AASA Polska S.A., poprzednio odpowiadała za marketing i komunikację w Banku BNP Paribas, wcześniej była Dyrektorem Marketingu i Komunikacji w Polskich Liniach Lotniczych. Pełniła także funkcję członka zarządu ds. marketingu i strategii w pkt.pl. oraz prowadziła projekty doradcze z zakresu marketingu i PR we własnej firmie DNH Marketing Institute. W swojej karierze zawodowej była również dyrektorem marketingu i kolportażu w „Życiu Warszawy” oraz dyrektorem marketingu i promocji w EMI Music. Pracę zawodową rozpoczęła w agencji reklamowej Saatchi & Saatchi.

Dorota Haller jest absolwentką SGH.

*** 

Grupa Medicover jest międzynarodową firmą medyczną oferującą pełny zakres opieki medycznej. W Polsce opiekuje się ponad 7 tys. firm i ponad 660 tys. pacjentów. Posiada 140 własnych placówek medycznych w różnych regionach Polski. Współpracuje także z ponad 1 600 placówkami partnerskimi w całym kraju. O zdrowie pacjentów troszczy się ponad 2 700 lekarzy i 1 000 pielęgniarek i personelu pomocniczego w placówkach własnych oraz przeszło 9 tys. lekarzy współpracujących. Medicover zbiera doświadczenia i poszerza zakres działalności już od ponad 20 lat. Ukoronowaniem dotychczasowego rozwoju firmy w Polsce było otwarcie w 2009 roku pierwszego, pełnoprofilowego Szpitala Medicover w warszawskim Wilanowie. Jako jedyna prywatna firma medyczna w Polsce, Medicover zapewnia swoim pacjentom pełną opiekę medyczną obejmującą usługi ambulatoryjne, diagnostykę laboratoryjną i obrazową, aż po kompleksową opiekę szpitalną. Usługi dostępne w formie abonamentów i ubezpieczeń medycznych kierowane są zarówno do firm, jak i klientów indywidualnych. Grupa Medicover rozwija swoją działalność nie tylko w Polsce, ale również w innych krajach Europy. Medicover, jako lider prywatnej opieki medycznej w Europie Środkowo-Wschodniej, wytycza nowe standardy jakości na rynku.

www.medicover.pl

JK

Dodane tagi