NEWS

Spotkania z muzyką w pałacu - endorfina events dla H&M loves music

Spotkania z muzyką w pałacu - endorfina events dla H&M loves music

Po sukcesach zeszłorocznej pływającej sceny, zwieńczonych wygraną w konkursie MP Power Awards oraz srebrem w konkursie KTR – agencja endorfina events idzie o krok dalej. Tegoroczny, siódmy już festiwal H&M loves music, wystartuje 3 czerwca w prawdziwie królewskim wydaniu -  w Pałacu Branickich przy ulicy Miodowej 6 w Warszawie.

W każdy czerwcowy weekend pałacowa przestrzeń wypełni się muzyką najlepszych polskich artystów, wystąpią m. in. Dawid Podsiadło, O.S.T.R, Taco Hemingway, Fisz Emade Tworzywo, Reni Jusis, Czesław Mozil, Sokół i Marysia Starosta, Natalia Nykiel, Pola Rise, Spoken Love, Cosovel, K Bleax, Agi Brine i wielu innych.

Uczestniczący w festiwalu goście będą mieli okazję bawić się w otoczeniu wyjątkowej scenografii, zaprojektowanej przez jednego z najlepszych scenografów scenicznych – Michała Białousza. Tegoroczny projekt H&M Królestwo utrzymany jest w imponującym, królewskim klimacie, twórczo wykorzystującym niezwykłą przestrzeń Pałacu Branickich.

H&M loves music to istniejąca od kilku lat formuła festiwalowa realizowana w ścisłej współpracy z endorfina events. Organizatorzy w lokalnych, warszawskich warunkach, kładą nacisk na innowacyjną, oryginalną architekturę oraz starannie wyselekcjonowany line-up muzyczny.

PP

Dodane tagi