ARTYKUŁ

Dwudziestolecie pełne emocji – endorfina events dla Onet

Zwycięskie złoto i elegancka czerń stanowiły oprawę kolorystyczną i motyw przewodni gali z okazji 20-lecia Grupy Onet. Dzięki pełnej rozmachu koncepcji kreatywnej endorfina events, nawiązania i stylizacje odnoszące się do emotikonów, goście mieli szanse odnaleźć zarówno w oryginalnej przestrzeni pociągu, jak i wśród nowatorskich rozwiązań scenograficznych w modernistycznie zaadaptowanej przestrzeni krakowskiego Studia Alvernia.

Pierwsze atrakcje rozpoczęły się już podczas wspólnej podróży uczestników wydarzenia pociągiem z Warszawy do Krakowa. Przestrzeń Pociągu Onet wypełniły improwizowane występy artystyczne, mimowie przeprani za hostessy towarzyszyli pasażerom przez całą drogę. Goście pociągu mieli również okazję rozwiązywać rozmieszczone w pociągu graficzne rebusy oraz spróbować muffinów z logiem Onet.

Wchodząc w klimatycznie przyciemnioną przestrzeń Studia Alvernia uczestnicy imprezy mogli podziwiać zaprojektowane przez zespół endorfiny intrygujące projekcje multimedialne, zmienną scenografię oraz modernistyczne konstrukcje, pełniące zarówno scenograficzne jak i użytkowe funkcje. Atmosferę pełną napięcia i wyczekiwania podkreślały rytmiczne uderzenia bębnów. Wydarzenie rozpoczęło się efektownym pokazem fireshow na trzech podestach scenicznych, odbywającym się w rytm muzyki i dźwięków bębna. Wraz z ostatnimi dźwiękami instrumentu, odtworzona została w formie animacji 360 stopni projekcja prezentująca historię powstawania systemów przekazywania informacji. Główna część animacji opowiedziała w skrócie historię 20 lat rozwoju Onet.

Oficjalne otwarcie wydarzenia przy udziale Prezesa Onet, przedstawicieli RASP oraz członków zarządu odbyło się w formie dynamicznej dyskusji rozłożonej na trzy podesty, uzupełnianej projekcją poszczególnych zdjęć i haseł. Po pokazie filmu „20 lat Onet” nastąpił kulminacyjnym finał w formie deszczu złotego confetti.

Po koncertach Brodki i Ella Eyre goście mieli okazję bawić się przy dźwiękach tworzonej przez Dj-ów muzyki w zaaranżowanych przez endorfinę nieformalnych przestrzeniach ogrodu DreamLab i strefy chillout. Świetlne aranżacje wypełnionych leżakami przestrzeni tworzyły atmosferę niezobowiązującego relaksu. Autorskie drinki serwowano w specjalnie na tę okazję zaprojektowanych barach.

O północy, w przestrzeni przed Alvernią rozpoczął się pokaz sztucznych ogni do rytmu muzyki. Instalacja ze sztucznych ogni, stworzyła zjawiskowy napis Onet 20 lat. Na pożegnanie każdy z gości otrzymał specjalnie na tę okazję zaprojektowany plakat.  Za logistykę i koncepcję kreatywna wydarzenia w całości odpowiadała agencja endorfina events.

PP

Dodane tagi