NEWS

Artystyczne murale – kolejna odsłona kampanii Huawei P9

W ramach trwającej kampanii najnowszych smartfonów z serii P9, Huawei stworzył dwa oryginalne murale – ręcznie malowane grafiki na budynkach – z wizerunkiem ambasadora marki, Roberta Lewandowskiego. Kreacje już w najbliższym tygodniu zostaną odsłonięte w Warszawie i Gdańsku.

Murale związane są z trwającą kampanią najnowszego, wyjątkowego smartfona Huawei P9 z podwójnym aparatem fotograficznym. Malowidła będą eksponowane w atrakcyjnych lokalizacjach – w Warszawie jest to budynek przy metrze Politechnika. W Gdańsku grafika znajdzie się natomiast przy ulicy Dekerta, obok Galerii Bałtyckiej.

Pomysł na reklamy malowane na ścianach pojawił się w Polsce dopiero parę lat temu. Na całym świecie murale są nie tylko kreatywnym sposobem na promowanie marki, ale także dodatkową ozdobą przestrzeni miejskiej. Tego typu obrazy potrzebują dużo wkładu pracy – malowane są ręcznie,
z niesamowitą dbałością o szczegóły. Kilkuosobowe zespoły przez wiele godzin i dni dopracowują dzieło. Mural Mistrzowska „9” powstawał przez 40 godzin. Ten żmudny i czasochłonny proces gwarantuje spektakularne rezultaty, które mogą podziwiać wszyscy mieszkańcy.

Za projekt i wykonanie warszawskiego muralu Mistrzowska „9” odpowiada agencja Ideamo. W Gdańsku nad malowidłem pracowało Good Looking Studio. Prace będzie można podziwiać do początku lipca. 

JK

Dodane tagi