NEWS

Interaktywna instalacja LEDowa na suficie w Galerii Kazimierz

W krakowskiej Galerii Kazimierz firma Alpha Vision Sp z o. o. wykonała interaktywną instalację działająca na ekranie LED zamontowanym na suficie.  Jest to jedyny w Polsce interaktywny ekran LED zainstalowany w taki sposób.

Za wyświetlanie obrazu odpowiada ekran LED P5, rozmiarze 13x7 m i rozdzielczości 2688x1152 px, a za działanie systemu interaktywnego iFloor - trzy wydajne komputery, sześć kamer podczerwonych oraz 12 reflektorów podczerwonych oświetlających przestrzeń pod ekranem. System iFloor wyposażony jest w  kilkanaście scenariuszy interaktywnych reagujących na ruch  oraz w grę interaktywną "Human Joystick" pozwalająca na sterowanie obiektami na ekranie przy pomocy ruchu własnym ciałem.

Alpha Vision Sp. z o. o. istnieje na polskim rynku eventowym od 2004 roku. Specjalizuje się w wynajmie rozwiązań audiowizualnych i kompleksowej obsłudze multimedialnej eventów. Dostarczają sprzęt na imprezy klubowe, plenerowe, integracyjne, biznesowe, szkolenia, targi, kongresy, akcje promocyjne produktów i usług. Obsługują zarówno pojedyncze wydarzenia jak i całe cykle imprez.

http://www.alphavision.pl/

PP

Dodane tagi