NEWS

Dzień Otwarty Stena Line 2016 za nami

Dzień Otwarty Stena Line 2016 za nami

W słoneczny piątek 03 czerwca br. podczas Dnia Otwartego Stena Line goście mogli zobaczyć wielki statek Stena Spirit od środka, ale również upolować rejs na lato w wyjątkowej cenie. Przygotowane na terminalu promowym Stena Line w Gdyni atrakcje dla dzieci – dmuchany statek piratów czy przejażdżki nietypowymi rowerami przyciągnęły dużą liczbę zwiedzających.

Dzień Otwarty Stena Line to możliwość poznania statku Stena Spirit, zobaczenia mostka kapitańskiego oraz spędzenia czasu z rodziną przy specjalnie przygotowanych na tę okazję atrakcji dla dzieci i dorosłych. Duże promy pasażerskie nie są zazwyczaj dostępne dla zwiedzających. Szansa na zajrzenie do najważniejszych miejsc Stena Spirit trafia się tylko raz w roku, więc mimo typowo plażowej pogody, aż blisko 5000 osób wybrało się zobaczyć statek.

Dodatkowo tylko tego dnia można było zakupić rejsy wakacyjne statkami Stena Line w bardzo atrakcyjnych cenach – już od 49 zł na osobę. To wyjątkowa okazja, aby sprawić rodzinie trochę radości ze wspólnego wyjazdu oraz skosztować morskiej przygody podczas 24-godzinnego wyjazdu z noclegiem na statku. Powodzeniem cieszyły się wyjazdy połączone ze zwiedzaniem Szwecji.

Dzień Otwarty na terminalu promowym to przedsmak morskiej przygody. Na statku można było poczuć się jak podczas rejsu. Na odwiedzających czekały m. in. muzyka na żywo, restauracje i bary, ale przede wszystkim otwarte drzwi do najciekawszych części statku. Podczas zwiedzania można było zajrzeć do kabin, części rekreacyjnej Pure Nordic Spa, a przede wszystkim wejść na mostek kapitański. Zwiedzający mieli okazję porozmawiać z oficerami i dowiedzieć się czegoś więcej o nawigacji morskiej. 

Więcej o statku Stena Spirit:
Wielki statek Stena Spirit oferuje nową jakość podróży morskiej. Ten pływający hotel jest jedną z największych jednostek pływających po Bałtyku. Na pokładzie znajdują się kabiny, dyskoteka, bary, restauracje a nawet SPA! Statek może zabrać na pokład 1200 pasażerów i nawet do 600 samochodów osobowych lub ponad 100 ciężarówek. Nazwę ”Stena Spirit” wyłoniono w ogólnopolskim konkursie, na który nadesłano prawie 14 000 propozycji. Matką chrzestną statku została Anna Przybylska, znana aktorka pochodząca z Gdyni.

Rejsy, które były dostępne w atrakcyjnych cenach podczas Dnia Otwartego:
Rejs Wakacyjny - to 24-godzinny rejs do Szwecji i z powrotem, z noclegiem w kabinie na statku. Muzyka za żywo, dyskoteka, rozrywkowy dzień na morzu i cały dzień atrakcji dla dzieci.
Szwecja w jeden dzień - to dwie noce rozrywki na pokładzie i dzień pełen wrażeń turystycznych w szwedzkiej Karlskronie. To miasto wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO, z unikalną architekturą i klimatem. Warto odwiedzić Muzeum Morskie, Wielki Rynek, dzielnicę Björkholmen z malowniczymi domkami, a także archipelag mniejszych bądź większych wysp okalających miasto.
Rejs z hotelem - to propozycja wyjazdu turystycznego, który będzie zawierał rejs oraz noclegi w hotelu w jednym z miast Skandynawii.
Autem do Szwecji - to rejs transportowy na linii Gdynia–Karlskrona: przewóz pasażerów i samochodów osobowych. 

http://www.stenaline.pl/

PP

Dodane tagi