NEWS

Niezwykłe zaślubiny w Światowy Dzień Targów 2016

Niezwykłe zaślubiny w Światowy Dzień Targów 2016

Długo droczyli się ze sobą, ale jak to mówią - kto się czubi, ten się lubi. On boryka się ze stereotypem nobliwego biznesmena, ona z łatką wiecznej imprezowiczki. Do tej pory nie przeszkadzało im to we wspólnej pracy i interesach aż do wczoraj, kiedy polska branża targowa i eventowa postanowiły „zalegalizować” swój związek i pokazać wszystkim jak dużą czują do siebie miętę.

Jako, że żadna historia miłosna nie może się obejść bez głównych bohaterów, na ołtarzu wspólnych biznesowych projektów stanęli: Magdalena Kondas, redaktor naczelna MeetingPlanner.pl, od lat organizująca i promująca eventy oraz Przemysław Trawa, Prezes Polskiej Izby Przemysłu Targowego i szef Międzynarodowych Targów Poznańskich. Na znak, że obie branże mają się ku sobie i bliska jest im dalsza profesjonalizacja i integracja środowiska, para zmieniła statusy na Facebooku.

Według statystyk Polskiej Izby Przemysłu Targowego w Polsce średnio co jeden dzień odbywają się targi, a ponad połowie tych wydarzeń towarzyszą eventy. Branże targową i eventową łączy zatem o wiele więcej, niż nam się wszystkim wydaje. Aby tego dowieść 8 czerwca, w Światowy Dzień Targów w Warszawie spotkali się przedstawiciele największych polskich przedsiębiorstw targowych, stowarzyszeń i branży MICE, by porozmawiać o wspólnych projektach, nowych przedsięwzięciach oraz popularyzowaniu dobrych praktyk.

Życzymy 100 lat młodej parze i trzymamy kciuki za owoce ich współpracy oraz stały rozwój związku na dobre i złe.

PP

Dodane tagi