NEWS

Dorota Wellman gościem specjalnym konferencji EVENT MIX

Już 7 września na konferencji EVENT MIX będzie można wysłuchać znanej wszystkim dziennikarki telewizyjnej, radiowej i prasowej Doroty Wellman. Dorota najlepiej czuje się w pracy na żywo, gdzie wszystko się może zdarzyć, m. in. w prowadzeniu imprez jako konferansjerka. Dlatego jej wystąpienie idealnie wpasowuje się w ideę spotkania branży eventowej, które już 7 września w EXPO XXI Warszawa.

Razem z Marcinem Prokopem tworzą charyzmatyczny duet w programie Dzień dobry TVN. Z Pauliną Młynarską prowadzi w TVN Style program “Miasto kobiet”. Jest również felietonistką Wysokich Obcasów. Laureatka dziennikarskiej nagrody Wiktory i wielu innych wyróżnień. Według Gazety Wyborczej jedna z najbardziej wpływowych kobiet w polskich mediach, co potwierdza tytuł Kobiety Roku 2016 od magazynu Twój Styl.

Dorota Wellman podczas EVENT MIX-U opowie o tym dlaczego nie warto bać się zmian – czyli kto nie ryzykuje ten, nie ma szans na sukces! Telewizja to synonim różnorodności, wymaga nieustającego odnajdywania się w zmiennych realiach, często także podejmowania ryzykownych decyzji. Dlatego na zmiany należy patrzeć jak na szansę, nie zagrożenie. Dorota opowie dlaczego niestandardowe rozwiązania są lepsze, niż utarte szlaki. Jak zatem uczyć się na błędach i ryzykować skutecznie? Wykład Doroty nawiązuje do jej licznych i różnorodnych doświadczeń zawodowych oraz prywatnych, składających się na barwne i pełne anegdot wystąpienie.

Do końca czerwca można zarejestrować się na konferencję EVENT MIX w specjalnych cenach: www.eventmix.com.pl

PP

Dodane tagi