NEWS

Rusza pierwsza w Polsce Konferencja Futurefoods 2016

Futurefoods to pierwsza w Polsce konferencja poświęcona propagowaniu innowacyjnego podejścia do produktu spożywczego i jego odbiorcy. Partnerem pierwszej edycji jest agencja San Markos.

W trakcie Futurefoods eksperci z czterech obszarów branży spożywczej: analizy trendów, projektowania produktów, projektowania grafiki i prawa, podzielą się wiedzą i doświadczeniem, inspirując do  tworzenia innowacyjnych produktów spożywczych. Konferencja odbędzie się w warszawskim hotelu Westin 21 czerwca br.

Wśród prelegentów znajdą się m.in. analitycy trendów branży spożywczej, prawnicy specjalizujący się w prawie żywnościowym, specjaliści design thinking, i projektanci.

Innowacje w komunikacji wizualnej produktów spożywczych zaprezentuje designer San Markos. Pokaże, jak ważne jest dzisiaj umiejętne projektowanie komunikacji i strategii marketingowej produktów spożywczych, aktualne trendy graficzne i ich zależność od zachowań społecznych. 

W ramach współpracy San Markos odpowiada też za przygotowanie logotypu, wszystkich materiałów kreatywnych do druku, na stronę internetową oraz na Facebook.

Szczegóły na temat wydarzenia: www.futurefoods.pl

JK

 

Dodane tagi