NEWS

Obrandowane busy z Clear Channel

Clear Channel Poland zrealizował kolejną spektakularną akcję promocyjną z wykorzystaniem piętrowych autobusów. Przejazd taki składa się całkowicie obrandowanego autobusu, muzyki emitowanej za pomocą estradowego nagłośnienia oraz tancerzy, hostess, których zadaniem jest jeszcze większa integracja z odbiorcą.

Takie akcje zapadają mocno w pamięć odbiorców. Nie sposób ich nie zauważyć, gdyż są wyjątkowe, szyte na miarę i potrzeby klientów. Taką właśnie kampanie firma Clear Channel Poland przygotowała dla Centrum Handlowo-Rozrywkowego Sukcesja. To już kolejna kampania Clear Channel Poland będąca połaczeniem elementów promocji z kampanią na pojazdach. Tego typu kampanie są idealnym rozwiązaniem w okresie wakacyjnym.

Clear Channel Poland jest jedną z wiodących firm reklamy zewnętrznej w Polsce, liderem rozwiązań dedykowanych. Clear Channel Outdoor to światowy lider reklamy zewnętrznej, która każdego miesiąca dociera do ponad 500 milionów osób za pośrednictwem ogólnoświatowej sieci łączącej 30 państw na 5 kontynentach.

Firma jest w posiadaniu 760 tysięcy tradycyjnych i cyfrowych powierzchni reklamowych. Jest też właścicielem jednej z najszybciej rozwijających się sieci cyfrowych reklamy zewnętrznej, która obejmuje 5 tysięcy ekranów w 19 państwach na całym świecie. W USA działa na 48 spośród 50 kluczowych rynków docelowych.

clearchannel.com.pl

PP

Dodane tagi