NEWS

Heineken City Nights powraca!

Cykl letnich koncertów Heineken City Nights powraca w wielkim stylu do kultowego Cudu nad Wisłą. Już w najbliższy piątek 24 czerwca na scenie przy Bulwarze Flotylli Wiślanej zagra ONRA – ceniony francuski muzyk, którego twórczość redefiniuje hip-hop. Będzie to mocne rozpoczęcie tego muzycznego lata!

Sezon letni to okres zdecydowanie najbardziej obfitujący w plenerowe festiwale i wydarzenia muzyczne. Marka Heineken, aby dostarczyć swoim fanom wyjątkowych doznań, zaprasza na cykl muzycznych spotkań podczas Heineken City Night", które odbędą się w ramach najnowszej kampanii „Live Your Music – Żyj muzyką”. W tym sezonie Cud nad Wisłą stanie się miejscem występów międzynarodowych i polskich wykonawców, tworzących nowe, ekscytujące brzmienia.

W ramach wspomnianego cyklu, na scenie Cudu nad Wisłą wystąpi francuski muzyk ONRA. Dla miłośników paryskiej sceny hip-hopowej już dawno stał się ulubieńcem, a jego występy – obowiązkowymi koncertami w ciągu roku. Arnaud (tak brzmi prawdziwe imię artysty) w nieszablonowy sposób łączy muzyczne inspiracje z każdego zakamarka świata we własny, wyjątkowy styl na styku elektroniki i hip-hopu. Do swojej muzycznej układanki dokłada nieoczywiste elementy, jak choćby dźwięki z 30 płyt winylowych, które odkrył podczas swojej podróży po Wietnamie w 2006 r.

Na ich podstawie powstała seria 32 utworów zebranych pod tytułem Chinoiseries. Album wydany dwa lata później – Long Distance, zebrał doskonałe recenzje, a co ważniejsze tytuły branży muzyki alternatywnej, jak Pitchfork czy FactMag, uznały go za jeden z najciekawszych w 2010 roku. Podczas warszawskiego koncertu będziemy mogli usłyszeć jego ostatni longplay Fundamentals. Każdy, kto szuka nowych brzmień i wyjątkowych, muzycznych przeżyć, powinien wybrać się w piątkowy wieczór do Cudu nad Wisłą.

Kolejni, spektakularni artyści, przez cały sezon będą gościć przy Bulwarze Flotylli Wiślanej w ramach cyku Heineken City Nights. Muzyczna kampania Heinekena „Live Your Music – Żyj muzyką” to nie tylko seria koncertów Heineken City Nights, ale również wspieranie najgorętszych festiwali tego lata: Open’er Festival w Gdyni oraz Kraków Live Festival. Karnety na te wydarzenia można wygrywać codziennie w ramach wielkiej loterii marki Heineken.

Wstęp wolny, start koncertu o godz. 21:30.

www.heineken.com.pl

PP

Dodane tagi