NEWS

Druga ambasadorka marki Bielenda

Natalia Zasępa została drugą – obok Edyty Olszówki – ambasadorką marki Bielenda. Zwyciężyła w specjalnym konkursie #AmbasadorkaBielenda, który marka przeprowadziła na swoim profilu Instagram. Spotkał się on z ogromnym odzewem – Natalia została wybrana spośród setek dziewczyn, które w czasie trwania akcji wykonały ponad 1500 dedykowanych postów, stanowiących zgłoszenie udziału w konkursie.

Nowa ambasadorka podpisała z nami roczny kontrakt, którego częścią jest stypendium oraz szereg dodatkowych świadczeń. Natalia będzie brała udział w specjalnych wydarzeniach i projektach, a jej wizerunek będzie eksponowany w materiałach promocyjnych kosmetyków Bielenda. Będzie również odpowiedzialna za rozwój kreatywny profili społecznościowych, prowadzonych w ramach pełnionej przez siebie roli.

Zwyciężczyni w zeszłym roku zdała maturę i przygotowuje się do egzaminów na wymarzoną stomatologię. Pasjonuje ją taniec. Jest również aktywna w mediach społecznościowych – jej profil na Instagramie obserwuje ponad 10 tysięcy osób (@natalia_zasepa_tangled).

Na potrzeby działań reklamowych Natalia Zasępa wzięła udział w specjalnej sesji zdjęciowej. Publikacja jej efektów na łamach lipcowego magazynu Glamour rozpoczyna aktywności, które zaplanowane są na okres najbliższego roku. Wspólnie z nią wzięły w niej udział dwie pozostałe finalistki konkursu – Agata Chyba (@agatachyb) oraz Kinga Winiarska (@kingawiniarska)

KL

Dodane tagi