NEWS

EXPO XXI Warszawa partnerem pierwszej edycji konferencji EVENT MIX

7 września br. EXPO XXI Warszawa znajdzie się w centrum zainteresowania całej branży eventowej. Wszystko za sprawą pierwszej edycji konferencji EVENT MIX - niecodziennego spotkania dla przedstawicieli marketingu oraz organizatorów wydarzeń specjalnych. Na uczestników czekają prelekcje, panele dyskusyjne i część targowa, bowiem wydarzenie odbędzie się w ramach FestiwalMarketingu.pl, jednej z największych imprez dla szeroko pojętej branży reklamowej w Polsce.  

EVENT MIX otwiera tegoroczną edycję FestiwalMarketing.pl, który odbędzie się w dniach 7-8 września br. w EXPO XXI Warszawa. Pierwsza edycja spotkania praktyków i autorytetów branży eventowej, to unikalna platforma wymiany doświadczeń i prezentacji najciekawszych case study oraz rozwiązań stosowanych na polskim rynku. Program wydarzenia łączy prelekcje i panele dyskusyjne, skierowane w szczególności do event managerów, managerów z działów zakupów oraz przedstawicieli agencji eventowych i domów mediowych. Organizatorem EVENT MIX jest OOH Magazine – wydawca katalogu OOH event!

- Wspieramy naszych klientów w rozwijaniu ich pomysłów i wspólnymi siłami tworzymy wydarzenia, które odnoszą sukces, pobudzają emocje i budują relacje. Zgodnie z naszym nowym motto „Twój sukces naszym celem!” wykorzystujemy know-how, nowoczesną przestrzeń i zaplecze techniczne EXPO XXI Warszawa, tworząc jedne z najbardziej znaczących eventów w Polsce – mówi Martyna Laskowska, Marketing & PR Manager EXPO XXI Warszawa. - Jako jeden z największych obiektów eventowych w stolicy, przykładamy także dużą wagę do projektów wspierających rozwój branży. Jesteśmy obecni tam, gdzie dzieją się rzeczy ciekawe i ważne z punktu widzenia przemysłu spotkań. Najbliższe takie wydarzenie odbędzie się już na początku września we wnętrzach EXPO XXI. Po raz kolejny będziemy mieli przyjemność gościć FestiwalMarketingu.pl, w tym roku uzupełniony o EVENT MIX.

Program EVENT MIX wypełniają prelekcje i panele dyskusyjne z udziałem ekspertów z branży eventowej oraz przedstawicieli mediów. Na scenie wystąpią m. in. Nina Żukowska, Krzystof Celuch, Monika Dymacz-Kaczmarczyk czy Jarosław Uściński. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Dorota Wellman.

Uczestnicy imprezy będą mieli także okazję posłuchać panelu, w którym jednym z panelistów będzie Żaneta Berus, Prezes Zarządu i Dyrektor Zarządzająca EXPO XXI Warszawa. W ramach dyskusji pt. „Czego oczekuje Klient? Meandry procesu zakupowego w procesie organizacji eventów i wpadki komunikacyjne na linii agencja”,podzieli się z gośćmi doświadczeniami związanymi z organizacją dużych, prestiżowych wydarzeń specjalnych dla klientów z Polski
i z zagranicy.

O EXPO XXI Warszawa
EXPO XXI Warszawa to nowoczesne miejsce na mapie stolicy, przygotowane do profesjonalnej obsługi wszelkiego rodzaju wydarzeń specjalnych. Popularny i lubiany obiekt zlokalizowany przy ulicy Prądzyńskiego 12/14, gości w ciągu roku ponad 200 różnego rodzaju imprez, także cyklicznych, w tym wystawy, konferencje, eventy zamknięte, pokazy mody, seminaria, bankiety, targi, imprezy kulturalne i sportowe oraz koncerty. Rocznie EXPO XXI Warszawa odwiedza kilkaset tysięcy osób.

Główna część EXPO XXI została oddana do użytku we wrześniu 2001 roku, w 2009 roku obiekt został rozbudowany
o Halę nr 4. Obecnie Centrum EXPO XXI oferuje gościom ponad 20 000 m² specjalistycznej powierzchni, w tym 13 500 m² powierzchni w czterech halach, 1 500 m² powierzchni w ramach dziesięciu sal konferencyjnych i pokojów do rozmów oraz 5000 m² terenu ekspozycji zewnętrznej w parkingiem na 1500 samochodów. Obiekt jest w pełni przystosowany
do potrzeb osób niepełnosprawnych.

EXPO XXI Warszawa to profesjonalny partner w biznesie oferujący najwyższej jakości przestrzeń eventową
do indywidualnej aranżacji oraz szereg usług dodatkowych związanych z organizacją wydarzeń specjalnych,
w tym m.in. montaż ekspozycji i scenografii, nagłośnienie, catering, reklamę i multimedia czy zakwaterowanie. Największym kapitałem EXPO XXI jest doświadczenie i sprawdzony zespół specjalistów. Aby sprostać rosnącemu zainteresowaniu zagranicznych klientów, w ostatnich miesiącach został on rozbudowany. A do życia powołano specjalny wydział specjalizujący się w obsłudze i pozyskiwaniu zagranicznych wydarzeń.

Wysoki standard i jakość usług EXPO XXI potwierdzają profesjonalne organizacje branżowe, których obiekt jest członkiem: UFI, ICCA, Polska Izba Przemysłu Targowego, Warszawska Organizacja Turystyczna, Stowarzyszenie Branży Eventowej oraz Związek Pracodawców Warszawy i Mazowsza. EXPO XXI Warszawa należy do Sapphire Group, właściciela spółek EXPO XXI, Blue Business Media, Sapphire Ventures.

Partnerzy Strategiczni: EXPO XXI Warszawa, giftsonline.pl
Patron branżowy: SBE
Partnerzy Medialni: MICE Poland, OOH magazine, StrefaMICE.pl, MeetingPlanner.pl, Eventowa Blogerka, mojekonferencje.pl, salebiznesowe.pl, miejscakonferencyjne.pl, Kreatorzy.eu
Partnerzy: Exprofesso, Fiesta Catering, Forum Evential, Świat Eventów, Syzan, Eventualnie.com
Partner Techniczny: TMSS Technika Sceniczna

Do końca czerwca obowiązują promocyjne ceny rejestracji na konferencję www.eventmix.com.pl

PP

Dodane tagi