NEWS

MojeKonferencje.pl patronem medialnym EVENT MIX

Pierwsza edycja konferencji EVENT MIX to niecodzienne spotkania dla przedstawicieli marketingu oraz organizatorów wydarzeń specjalnych. 7 września na uczestników czekają prelekcje, panele dyskusyjne i część targowa. Wydarzenie odbędzie się w EXPO XXI Warszawa w ramach FestiwalMarketingu.pl, jednej z największych imprez dla szeroko pojętej branży reklamowej w Polsce.

Do grona patronów medialnych konferencji EVENT MIX dołącza portal konferencyjny nr 1 w Polsce Moje Konferencje. To serwis posiadający bazę hoteli, centrów szkoleniowych, targowych i innych obiektów eventowych do organizacji profesjonalnych spotkań biznesowych w całej Polsce. Dodatkowo można na nim znaleźć newsy z branży MICE, w tym dotyczące nadchodzących wydarzeń. W gronie jego odbiorców znajdują się właściciele hoteli i miejsc szkoleniowych, a także właściciele firm i pracownicy działów marketingu odpowiedzialni za organizację eventów.

Wspólnie z serwisem Moje konferencje status patrona medialnego zyskały także dwa inne portale o pokrewnej tematyce Sale Biznesowe oraz Miejsca Konferencyjne. Każdy z nich prezentuje bazę sal konferencyjnych w Polsce i współpracuje z najlepszymi obiektami szkoleniowymi w kraju. Ich atutem są nie tylko bogate wykazy obiektów szkoleniowo-konferencyjnych, ale także ich szczegółowe opisy.

Partnerzy Strategiczni:
EXPO XXI Warszawa, giftsonline.pl

Patron branżowy:
SBE

Partnerzy Medialni:
MICE Poland, OOH magazine, StrefaMICE.pl, MeetingPlanner.pl, Eventowa Blogerka, MojeKonferencje.pl, SaleBiznesowe.pl, MiejscaKonferencyjne.pl, Kreatorzy.eu

Partnerzy:
Exprofesso, Fiesta Catering, Forum Evential, Świat Eventów, Syzan, Eventualnie.com

Partner Techniczny:
TMSS Technika Sceniczna

Do końca czerwca obowiązują promocyjne ceny rejestracji na konferencję www.eventmix.com.pl

www.MojeKonferencje.pl
www.SaleBiznesowe.pl
www.MiejscaKonferencyjne.pl

PP

Dodane tagi