ARTYKUŁ

Hotel to ludzie - profesjonalne warsztaty w Hotel Media Group

W dniach 21-22 czerwca odbyły się indywidualne, profesjonalne warsztaty realizowane w ramach projektu HotelAcademy realizowanego przez firmę Hotel Media Group. Hotel Media Group to firma zrzeszająca wybitnych ekspertów na rynku specjalizujących się w świadczeniu usług na rzecz branży HoReCa. Oferta obejmuje zarówno usługi szkoleniowe, doradcze, a także zaawansowany outsourcing usług marketingowych.

Ostatnie warsztaty, które prowadził wybitny ekspert branży - Radosław Szafranowicz-Małozięć obejmowały tematykę: Hotel to ludzie - zarządzanie personelem hotelowym.

- Najczęściej zarządzamy swoimi pracownikami na wyczucie, czyli tak, jak potrafimy najlepiej…. – a wystarczy poznać kilka podstawowych zasad kierowania zespołem, aby wprowadzić jasne zasady pracy, które usprawnią pracę hotelu i jednocześnie zadbają o pracowników. Szkolenie skierowane jest do osób na stanowiskach managerskich w branży hotelarskiej, którzy chcą bardziej efektywnie dobierać pracowników i zarządzać nimi - mówi Radosław Szafranowicz-Małozięć.

Poza warsztatami HR-owymi prowadzący specjalizujemy się także w profesjonalnych warsztatach obejmujących takie zagadnienia jak: zarządzenia eventami, Marketing Automation, video marketing, profesjonalną obsługę klienta czy też aspekty prawne. To co go wyróżnia to przede wszystkim metodologia i profesjonalne podejście do aspektów szkoleniowo-doradczych.

Warsztatowicze podczas szkolenia pracują na przykładach danych obiektów i analizują ich sytuację po to, aby zajęcia stanowiły dla uczestników praktyczne zastosowanie. Każde szkolenie poprzedzone jest dokładną analizą potrzeb, a także zakończone indywidualnym webinarium, które sprawia, iż uzyskane kompetencje zostają precyzyjnie zweryfikowane. Warsztatom towarzyszą także profesjonalnie przygotowane materiały dydaktyczne - atrakcyjne zarówno pod względem merytorycznym, jak i wizualnym.” - opowiada o projekcie, Dagmara Plata-Alf, Dyrektor Zarządzający, Hotel Media Group.

www.hotelmediagroup.pl

PP

Dodane tagi