NEWS

Estancia Group dla GTC Garden Party

9 czerwca została przecięta wstęga w University Business Park w Łodzi. Zespół budynków biurowych przy Wólczańskiej 178 to sześciopiętrowy kompleks, który powstał w Łodzi. Budowa University Business Park rozpoczęła się na początku 2008, a dobiegła końca w pierwszym półroczu 2016 roku. W dniu 10 czerwca został oddany do użytku w całości, tego dnia uroczyście została przecięta wstęga.

Inwestorem jest firma GTC - zleceniodawca eventu, przy współpracy z agencją Brend Digital Group. Na uroczystość przybyło ponad stu gości, w tym przedstawiciele mediów i prasy. Wstęgę przecięli przedstawiciele samorządu, władz miasta, inwestorzy i architekci. Na konferencji prasowej i podczas uroczystości zaprezentowano szczegóły projektu.

Na scenie wystąpiła młoda gwiazda talent show Katarzyna Dereń wraz ze swoim z zespołem. Oszałamiające wrażenie na gościach zrobił występ akrobatów na tarasie 3 piętra budynku, tancerze zaprezentowali taniec z ogniem oraz pokazy tańca akrobatycznego.

Smakowita kuchnia w stylu finger foods i 5 stacji live cooking zrobiły furorę wśród gości. Do dyspozycji były stacje: włoskie makarony, sushi, vega zjadliwości, naturalny browni i świeżo wyciskane soki.

Białe eko aranżacje meblowe Eko Design - Siedzę na Palecie połączone z istniejącą, nowoczesną architekturą ogrodu i techniką stworzyły na evencie wyjątkowy klimat.

Po  stronie Estancia Group było przygotowanie i logistyka eventu oraz aranżacja przestrzeni wewnątrz budynku  i w ogrodzie oraz konfekcja gadżetów, obsługa recepcji, hostessy, obsługa barów, światło efektowe, dźwięk oraz dokumentacja foto.

http://www.estancia.pl/
http://gtc.com.pl/projekt/university-business-park/

PP

Dodane tagi