NEWS

Ta-Ku – australijska gwiazda soulowa na Heineken City Nights!

Zbliża się kolejne wydarzenie w ramach cyklu Heineken City Nights. Już w tę sobotę (9.07), na scenie Cudu nad Wisłą wystąpi Ta-Ku – australijski wykonawca, który prezentuje świeże podejście do soulu. Zapowiada się wyjątkowy wieczór z Heinekenem, jeden z wielu w ramach miejskiego cyklu koncertów tego lata.

Każdy, kto uwielbia muzyczne przeżycia, dobrze wie, że sezon letni przynosi ze sobą wiele ekscytujących, plenerowych wydarzeń muzycznych. Koncerty, które przez całe wakacje będą gościćna scenie Cudu nad Wisłą, są elementem tegorocznej kampanii „Live Your Music – Żyj muzyką”. Heineken sprawia, że to lato będzie pełne występów międzynarodowych i polskich wykonawców, tworzących nowe, oryginalne utwory.

Już w najbliższą sobotę, 9 lipca 2016 r., w ramach wspomnianego cyklu, na scenie przy bulwarze Flotylli Wiślanej zamelduje się Australijczyk Ta-Ku. Pierwszymi inspiracjami tego muzyka była twórczość hip-hopowych klasyków, jak J Dilla czy DJ Premiere. Jego muzyka to mieszanka wyrazistych, hip-hopowych bitów z nastrojowym i często romantycznym wokalem. A tego użyczali mu ciekawi i wyraziści - JMSN, Jordan Rakei czy Wafia. Poza własnymi produkcjami, Ta-Ku często bierze na warsztat twórczość innych muzyków – efektem jego pracy są m. in. remiksy, w tym znany utwór Cheta Fakera „Talk is cheap”. W twórczości Australijczyka nie brakuje również elektronicznych elementów, które dały mu przepustkę do świata renomowanej wytwórni Future Classic. Sięgając po ostatnią płytę Ta-Ku – „Songs to make up to” można przygotować się do sobotniego występu w Cudzie nad Wisłą. Świeże wydanie nowoczesnego soulu na żywo usłyszymy 9 lipca.

Każdy, kto uwielbia muzyczne przeżycia, dobrze wie, że sezon letni przynosi ze sobą wiele ekscytujących, plenerowych wydarzeń muzycznych. Koncerty, które przez całe wakacje będą gościćna scenie Cudu nad Wisłą, są elementem tegorocznej kampanii Live Your Music – Żyj muzyką. Heineken sprawia, że to lato będzie pełne występów międzynarodowych i polskich wykonawców, tworzących nowe, oryginalne utwory.

Wstęp wolny, start koncertu o godz. 21:30.

Muzyczna kampania Heinekena Live Your Music – Żyj muzyką to nie tylko seria koncertów Heineken City Nights, ale również wspieranie najgorętszych festiwali tego lata: Open’er Festival w Gdyni oraz Kraków Live Festival. Jeszcze do 11 sierpnia można wygrywać codziennie karnety na Kraków Live Festival w ramach wielkiej loterii marki Heineken.

www.heineken.com.pl
Wydarzenie na facebook-u

PP

Dodane tagi