NEWS

Ruszyła rekrutacja na V edycję Studium Event Management

Rozpoczęła się rekrutacja do V edycji Studium Event Management. Wspólna inicjatywa Stowarzyszenia Branży Eventowej oraz Fundacji na rzecz Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, to niezwykła okazja, by zgłębić tajniki pracy Event Managera oraz poszerzyć swoje kompetencje w zakresie organizacji wydarzeń specjalnych.

Zajęcia w ramach studium rozpoczną się w listopadzie 2016 roku. Prowadzone są przez wieloletnich praktyków i przedstawicieli branży eventowej oraz wykładowców Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Studium Event Management to projekt niepowtarzalny – oferujący możliwość skonfrontowania zdobytej wiedzy teoretycznej w praktyce. Program studium obejmuje bowiem zarówno zajęcia teoretyczne, jak i warsztaty z praktykami, a także wizje lokalne obiektów eventowych oraz organizacji wydarzeń od kuchni.

W swoich założeniach Studium Event Management ma charakter wyjątkowy. Kurs porusza prawie 30 bardzo specjalistycznych bloków tematycznych, takich jak event w komunikacji marketingowej, organizacja cateringu, planowanie i produkcja eventu czy bezpieczeństwo imprez masowych, a wykładowcy to jedni z najlepszych specjalistów w dziedzinie organizacji wydarzeń i eventów, posiadający wieloletnią praktykę w branży. Dzięki temu Uczestnicy kursu mają możliwość korzystania z doświadczenia wykładowców, którzy chętnie dzielą się praktycznymi wskazówkami. Studium Event Management to miejsce spotkań praktyków, łączących w sobie pasję do organizacji eventów.

To także znakomita okazja do poznania ludzi z branży i nawiązania bezpośrednich kontaktów biznesowych, które mogą okazać się pomocne w rozwoju kariery zawodowej. Już w czasie trwania kursu, wielu uczestników zdobywa wymarzoną pracę, w której mogą realizować swoją pasję. Studium kończy się otrzymaniem certyfikatu, a na najlepszych czekają również listy referencyjne.

- Program zajęć Studium pozwolił mi uświadomić sobie na czym dokładnie polega organizacja eventów i jak szerokie jest to pojęcie. Wykładowcy przedstawili nam pełne oblicze zawodu event managera, jego plusy jak i minusy. Wiedza nt. trudności, jakie niesie ze sobą ten zawód, przygotowała mnie na stawienie temu czoła lepiej nawet niż treść niektórych zajęć – mówi Hanna Galuba, uczestniczka III edycji Studium. Według mnie najfajniejsza na Studium była możliwość zajrzenia za kulisy wydarzeń, fantastyczna atmosfera na zajęciach oraz aktywny dialog z osobami koordynującymi Studium – dodaje.

Rekrutacja do Studium Event Management trwa do 31 października 2016 r. Szczegółowych informacji na temat Studium udziela Eliza Czyżewska, tel. 695 730 960, e-mail: eliza.czyzewska@sbe.org.pl.

http://sbe.org.pl/edycja-v/

PP

Dodane tagi