NEWS

Multikino w strefie EVENT podczas konferencji EVENT MIX

Już we wrześniu odbędzie się konferencja EVENT MIX poświęcona skutecznemu event marketingowi. Na scenie zobaczymy ekspertów i praktyków eventowych m. in. Ninę Żukowską, Monikę Dymacz-Kaczmarczyk, Krzysztofa Celucha czy Jarosława Uścińskiego. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Dorota Wellman.

EVENT MIX to nie tylko część konferencyjna, ale również ekspozycja czołowych dostawców z branży eventowej. W strefie Event FestiwalMarketingu.pl wystawią się firmy oferujące usługi dla eventów.  Grono wystawców to przekrój pełnej oferty branży - od cateringu, atrakcji eventowych, po wyposażenie eventów, technikę sceniczną czy obiekty eventowe.

Swój udział w FestiwalMarketingu.pl w dziale EVENT zapowiedziało Multikino. Ogólnopolska sieć kinowa zaprezentuje swoją ofertę konferencyjną i eventową dla firm.

- Multikino posiada 33 obiekty w całej Polsce. Organizujemy zarówno małe wydarzenia, jak i duże kongresy z transmisją z lokalizacji nadawczej do dowolnej ilości obiektów odbiorczych. Takie rozwiązanie pozwala na dotarcie nawet do 7000 uczestników w tym samym czasie - mówi Bogusława Sławińska z Multikino Media.

Partnerzy Strategiczni: EXPO XXI Warszawa, giftsonline.pl
Patron branżowy: SBE
Partnerzy Medialni: MICE Poland, OOH magazine, StrefaMICE.pl, MeetingPlanner.pl, Eventowa Blogerka, mojekonferencje.pl, salebiznesowe.pl, miejscakonferencyjne.pl, Kreatorzy.eu
Partnerzy: Exprofesso, Fiesta Catering, Forum Evential, Świat Eventów, Syzan, Eventualnie.com
Partner Techniczny: TMSS Technika Sceniczna

www.eventmix.com.pl
http://festiwalmarketingu.pl/
https://multikino.pl/

PP

Dodane tagi