NEWS

NOVAGO z nowym właścicielem - trudny rebranding z sukcesami

NOVAGO ma nowego właściciela. Za nową identyfikacją dawnego Zakładu Usług Komunalnych w Mławie stoi MOSQI.TO.

Za rekordową kwotę 123 milinów euro polską firmę NOVAGO przejął od Abris Capital Partners  - China Everbright International Limited.

NOVAGO sp. z o.o., jedna z największych firm przetwarzających odpady w Polsce została przejęta przez China Everbright International Limited („CEI”) od Abris Capital Partners.  Była to jednocześnie największa akwizycja w branży ochrony środowiska w Europie Środkowo-Wschodniej.

Za rebranding firmy odpowiada agencja kreatywna MOSQI.TO.

- Dzięki pracy z MOSQI.TO udało nam się wykreować zupełnie nowy, technologiczny wizerunek firmy. W ciągu niespełna roku Zakład Usług Komunalnych w Mławie zmieniliśmy  w NOVAGO – lidera przetwarzającego odpady w paliwo alternatywne RDF. MOSQI.TO potrafiło przekonać nas do wielu odważnych decyzji, wizerunkowo wspierali też sam proces przejęcia. Dobrze się pracuje z ludźmi, którzy, wiedzą co robią” - tak o współpracy z MOSQI.TO mówi Wojciech Jezierski, Dyrektor Inwestycyjny w Abris

*** 

China Everbright International Limited (CEI)

 CEI jest wiodącą i jedną z największych firm ochrony środowiska w Chinach, CEI koncentruje się głównie na biznesie pozyskiwania energii z odpadów (waste-to-energy, WTE).  CEI jest spółką giełdową o kapitalizacji 37,1 mld HKD (4,2 mld EUR) wg stanu na 14 czerwca 2016 r. notowaną na giełdzie papierów wartościowych w Hong Kongu.

 

MOSQI.TO 

Na rynku od 2005 r. agencja zaczynała od współpracy z mBankiem, która trwała ponad 6 lat. Ma za sobą kampanię „ŁÓDŹ POZDRAWIA” nagradzaną Kreaturą, MIXX Aword, Golden Arrow oraz statuetką najlepszej kampanii społecznej 2015. Z roku na rok MOSQI.TO umacnia kompetencje w działaniach 360. Na co dzień pracuje dla: ING Banku Śląskiego, Nationale Nederlanden, Euronet Polska, Unity Line, rebranding jest wisienką na torcie.

JK

Dodane tagi