NEWS

Serduszko PIKA u Głódkowskiego 

W niespełna rok od powstania marki PIKA Biżuteria możemy podziwiać designerskie „świecidełka” stacjonarnie w salonie Jubiler Głódkowski w c.h. Europa Centralna w Gliwicach.

Obie marki: Jubiler Głódkowski - ekspert w dziedzinie brylantów, pierścionków zaręczynowych, obrączek i tradycyjnego rzemiosła, oraz beniaminek na rynku biżuterii „trendowej” - PIKA Biżuteria, stanowią doskonały tandem oferując konsumentkom szeroką, uzupełniającą się ofertę sprzedażową.

Dostępna do tej pory jedynie w sprzedaży on line http://www.pika.com.pl PIKA, na powitanie przygotowała zmysłową kolekcję SUMMER GIRL. Znajdziemy w niej wiele urzekających nowości: matowe, jadeitowe bransoletki PIKA BEADS, ozdabiane ażurowymi srebrnymi oraz pozłacanymi zawieszkami; seksowne „krawatki” - łańcuszki z kryształem na dekolcie i na plecach; długie, zmysłowe kolczyki zdobione kryształami Swarovskiego oraz niebanalne, przestrzenne zawieszki „na szczęście”. Cała kolekcja w wakacyjnym klimacie, zabarwiona mnogością barw: od matowych pasteli, po mieniące się, szmaragdowe kryształy.

Dodatkowo marka przygotowała prezent z okazji swoich 1. urodzin.

Warto odwiedzić salon Jubiler Głódkowski w Gliwicach i zakosztować tej odrobiny magii na co dzień. Współpraca obu brandów zapowiada się obiecująco! 

JK

 

Dodane tagi