NEWS

Play i TIDAL podczas 22. Przystanku Woodstock

Właśnie rozpocząło się coroczne, trzydniowe święto muzyki i dobrej zabawy czyli 22. Przystanek Woodstock. Partnerem wydarzenia jest Play, który z tej okazji daje wszystkim swoim klientom, również osobom korzystającym z wybranych ofert Play na kartę, możliwość korzystania z serwisu streamingowy TIDAL za darmo na tydzień. Stworzona została również specjalna aplikacja festiwalu, a wszyscy obecni w Kostrzynie nad Odrą, będą mogli korzystać z nielimitowanych rozmów i 2 GB internetu.

Na przystanku Woodstock powstanie także Strefa Play, w której znajdzie się wiele atrakcji. Między innymi 4 strefy: Strefa Kręcioły Jurka Owsiaka, Strefa kolorów – Red Lipstick Monster, Strefy klasyków YouTube’a – Macka Dąbrowskiego (Kanał Z dupy), Strefy gamingowej – prowadzonej przez popularnych YouTuberów gamingowych m. in. Izak. Operator udostępnił również strefę ładowania z ponad 1200 gniazdek, zjeżdżalnię, stanowiska do rejestracji numerów telefonów, gadżety, sceny z animatorami oraz koncerty na żywo na telebimie.

Przystanek Woodstock to jeden z największych festiwali w Europie. Od lat przyciąga ogromne rzesze fanów muzyki. Jego organizatorem jest Fundacja WOŚP, która tym letnim koncertem chce podziękować wszystkim wolontariuszom i ludziom wspierającym jej styczniowe, finałowe działania. Play, który wspiera Fundację Jerzego Owsiaka, był od lat również  partnerem Przystanku Woodstock. Operatora nie zabraknie również na 22. edycji festiwalu.

Play zawsze był i jest blisko kultury i muzyki. Począwszy od angażowania muzyków do swoich akcji promocyjnych i reklam, przez promocję legalnych źródeł cyfrowej muzyki – serwisu TIDAL (apel Play „Wspieraj Legalną Muzykę #playtidal”), po współpracę ze Związkiem Producentów Audio-Video (ZPAV), która zaowocowała tytułem Oficjalnego Partnera Muzycznego dla TIDAL w sieci Play w ramach Nagród Akademii Fonograficznej Fryderyk 2016. Ważnym elementem tych działań jest także sponsoring największego w Polsce festiwalu muzycznego Przystanek Woodstock.

W związku z tegoroczną edycją festiwalu, operator przygotował doskonałą atrakcję dla wszystkich fanów muzyki. W ramach promocji Nielimitowana muzyka za darmo w Play, abonenci i klienci ofert MIX operatora, przez 2 lata mogą cieszyć się nielimitowanym dostęp do muzyki za darmo dzięki TIDAL Premium. Z okazji Przystanku Woodstock, również klienci, korzystający z wybranych ofert Play na Kartę od 11 do 17.07 mogą za darmo korzystać z TIDAL. Co ważne, promocja dotyczy wszystkich, nie tylko uczestników festiwalu!

http://promocje.play.pl/woodstock2016/
http://woodstockfestival.pl/

PP

Dodane tagi