NEWS

Nowy laminat etykietowy Ice oraz Ice Premium dla win

Firma UPM Raflatac EMEIA zaprezentowała nową gamę laminatów etykietowych stworzonych z myślą o wysokich wymaganiach branży winiarskiej. Produkty Ice i Ice Premium gwarantują utrzymanie stałego wyglądu etykiet, gdy są narażone na działanie zimna i wilgoci. Dotyczy to butelek z winem, szczególnie z winem białym i musującym.

Produkty z gamy Ice wytrzymują wahania temperatury i pozostają gładko przyklejone w wilgotnych i zimnych miejscach przechowywania. Etykiety nie marszczą się, na ich powierzchni nie tworzą się pęcherze, a ich krawędzie nie odklejają się, nawet gdy butelki są zanurzone w lodzie. Produkty gamy Ice Premium charakteryzują się wysokim poziomem nieprzemakalności, który gwarantuje, że materiały etykietowe, tusze, lakiery oraz ozdoby takie jak tłoczenia lub złocenia pozostaną nienaruszone i wyraziste tak, jak gdyby były suche, nawet po czterech godzinach przechowywania w pojemniku z lodem.

- Projektanci etykiet coraz częściej używają papierów fakturowanych o widocznej i namacalnej głębi, aby zwrócić uwagę klienta. Zdarza się jednak, że cała ich ciężka praca idzie na marne, gdy etykieta szarzeje, kiedy jest mokra lub zanurzona w lodzie. Nasze produkty Ice i Ice Premium zostały opracowane i starannie sprawdzone pod kątem zachowania jak najlepszego wizerunku marki wina. W połączeniu z wysokiej jakości materiałami wierzchnimi, nasze laminaty Ice oraz Ice Premium pomogą dostawcom etykiet dodać wartości do produktów ich klientów za pomocą atrakcyjnych, odpornych na zimno i wilgoć produktów etykietowych - uważa Jay Betton, Kierownik ds. rozwiązań etykietowych do win, alkoholi i żywności w UPM Raflatac.

Źródło: UPM Raflatac

JK

Dodane tagi