NEWS

Magdalena Czaja ponownie Prezesem Zarządu San Markos

Po dwóch latach zarządzania agencją przez Tomasza Dembińskiego, 1 sierpnia 2016 stanowisko Prezesa Zarządu obejmuje Magdalena Czaja, która pełniła już tę funkcję w latach 2000 – 2012. Ostatnie lata była Przewodniczącą Rady Nadzorczej San Markos.

- Jestem zaangażowana w rozwój agencji od jej samego początku, kiedy wspólnie z zespołem wspaniałych ludzi pracowaliśmy na sukces, pozycję, jaką obecnie zajmuje w branży oraz, przede wszystkim, w świadomości Klientów – mówi Magdalena Czaja. - Znam doskonale DNA San Markos. Doświadczenie natomiast pokazuje, że bycie w „centrum dowodzenia” pozwala stale wyprzedzać oczekiwania rynku – dodaje Czaja, która jako właścicielka i zarządzająca agencją pozostaje wierna obranej strategii rozszerzania kompetencji zespołu, a co za tym idzie wygrywania przetargów i oferowania najwyższego poziomu obsługi Klienta.

Magdalena Czaja od pięciu kadencji jest wiceprzewodnicząca oraz arbitrem Komisji Etyki Reklamy, w latach 2011 – 2012 była członkiem zarządu Stowarzyszenia Agencji Reklamowych. Jest finalistką konkursu Bizneswoman Roku 2009, uznanaza jedną z najbardziej wpływowych kobiet w polskiej reklamie.

 KL

Dodane tagi