NEWS

SERDUSZKO PIKA DLA MAŁEGO SZYMONA

100% kwoty wydanej przez klientów PIKA Biżuteria na kolekcję z serduszkiem obrandowanym logo URATUJ SERCE SZYMONA, trafi na jego leczenie!

Szymon, to niezwykły, pełen energii i radości, niespełna 5 - letni chłopiec. Jego energia mogłaby obdzielić całe grono dzieciaków w jego wieku, a jednak spotkanie z rówieśnikami to dla tego malucha rzadkość. Szymon zmaga się z niezwykle ciężką chorobą: urodził się z najpoważniejszą wadą serca HLHS, co oznacza, że ma jedynie pół własnego serduszka. Przeszedł już trzy, bardzo skomplikowane operacje i oczekuje na kolejne… Każdego dnia musi pokonywać ogromne trudności związane z codziennym życiem w tak ciężkiej chorobie. Ogromne wsparcie rodziny, bliskich, przyjaciół jest nie do przecenienia, jednak potrzebna jest stała pomoc finansowa dla chłopca. Taka, która będzie dawała możliwość reakcji rodzicom na potrzeby organizmu Szymka, aby mógł cieszyć się jak najlepszą kondycją i zdrowiem.

Dlatego właśnie PIKA Biżuteria dedykuje Szymkowi specjalną wersję ulubionych przez Klientki kolekcję serduszek: bransoletek z jadeitu lub na sznurku, oraz wisiorków z serduszkiem-zawieszką w wersji srebrnej i pozłacanej. Wystarczy kupić obrandowaną logo akcji Uratuj Serce Szymona biżuterię, aby wesprzeć tę niezwykłą Rodzinę.


Całość dochodu z ich sprzedaży trafi do Rodziców Szymka z przeznaczeniem na leczenie i wsparcie chłopca. Każdy kupujący otrzyma potwierdzenie przekazania pieniędzy na ten cel.
Zespół PIKA Biżuteria, wraz ze stojącą za całością akcji agencja Happy&Rich, ma nadzieję, że znajdzie się wiele otwartych serc, które wesprą to malutkie, a zarazem ogromne - Serce Szymona.

Kolekcja Uratuj Serce Szymona: http://www.pika.com.pl/36-uratuj-serce-szymona

MW

 

Dodane tagi