NEWS

Silesia Marketing Day już 15 września w Katowicach

Doświadczeni praktycy, najnowsze trendy w marketingu, doskonała okazja do nawiązania kontaktów branżowych oraz oferta ponad 50 czołowych dostawców artykułów promocyjnych wspierających sprzedaż czekają uczestników Silesia Marketing Day. Pierwsza edycja wydarzenia odbędzie się w Muzeum Śląskim w Katowicach.

Wydarzenie kierowane jest dla wszystkich osób poszukujących inspiracji w obszarze event marketingu, budowania relacji i marketingu strategicznego. W gronie prelegentów znaleźli się: Adriana Piekarska, Marcin Gieracz i Tomasz Przewoźnik.

- Tworzymy wydarzenie mające służyć wymianie wiedzy i nawiązywaniu nowych kontaktów. Nietuzinkowe miejsce jakim jest Muzeum Śląskie i sale - umiejscowione 3 poziomy pod ziemią nadadzą mu wyjątkowy charakter – mówi Robert Załupski, dyrektor marketingu OOH magazine.

Silesia Marketing Day jest dedykowane pracownikom działów marketingu, agencji reklamowych i eventowych. Ilość miejsc jest ograniczona i wymagana jest rejestracja na stronie wydarzenia.

Czołowi dostawcy artykułów promocyjnych  w ramach PROMO SHOW pokażą setki nowości przygotowanych na zbliżający się sezon świąteczny.

Organizatorem wydarzenia jest OOH magazine. Partnerem: Event Marketing Insitute.

www.silesiamarketingday.pl

JK

Dodane tagi