NEWS

Już jutro PROMO SHOW 2016 w Gdańsku!

Za nami 8. edycja targów FestiwalMarketingu.pl/ FestiwalDruku.pl, a już jutro (tj. 13 września) rozpoczyna się największe road show branży upominków.

PROMO SHOW to kontynuacja warszawskich targów reklamy i poligrafii reklamowej. Trzecia edycja imprezy to absolutnie rekordowa odsłona. Zanotowano komplet wystawców. W Gdańsku pojawią się 44 firmy. Liderzy rynku artykułów promocyjnych swoją ofertę przedstawią w prestiżowej lokalizacji – AMBER EXPO.

– Cieszy nas nie tylko lojalność stałych klientów, ale duża grupa firm debiutujących na tym wydarzeniu. Nasz event jest już o 60% większy niż konkurencyjne imprezy branżowe  – wyjaśnia Monika Opałka, dyrektor sprzedaży OOH magazine.

Wstęp jest bezpłatny dla osób związanych z branżą za okazaniem wizytówki.

Zapraszamy na PROMO SHOW w Gdańsku od 10.00-16.00.

Lista wystawców KLIKNIJ

W ramach regionalnego spotkania dla branży artykułów promocyjnych, podczas których czołowi dostawcy artykułów reklamowych przedstawią swoje nowości na najbliższe miesiące i sezon świąteczny, odbędą się jeszcze dwa spotkania branżowe – 14 września w Poznaniu i 15 września w Katowicach.

Organizatorem wydarzenia jest OOH magazine. Partnerem strategicznym jest giftsonline.pl – największa wyszukiwarka gadżetów online. Partnerem wydarzenia jest Polska Izba Artykułów Promocyjnych.

www.promoshow.pl

JK

Dodane tagi