NEWS

Szeroki asortyment koszulek polo w ofercie JettStudio

Zbliżająca się pora jesienna w tekstyliach reklamowych związana jest przede wszystkim ze wzrostem zapotrzebowania na tzw. odzież przejściową: wiatrówki, bluzy, polary, soft-shelle. Innym typowym dla tego okresu produktem są koszulki polo.

Firma JettStudio, idąc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, uzupełnia systematycznie swój stan magazynowy w Warszawie o wszelkie nowe modele koszulek polo wprowadzane przez hiszpańskiego producenta odzieży reklamowej ROLY.

W proponowanej przez dystrybutora ofercie znajdziemy zarówno polo męskie, damskie, jak i dziecięce. Wszystkie w bogatej gamie kolorystycznej a także z możliwością umieszczenia kieszonki na piersi. Koszulki dostępne są w wersjach jednokolorowych a także z dodatkowymi akcentami kolorystycznymi na kołnierzyku, rękawkach, czy też w postaci wstawek po bokach. Obok tradycyjnych koszulek polo z krótkim rękawem dystrybutor proponuje nam również model na długi rękaw – idealny na chłodniejsze dni.

W ofercie JettStudio obok tradycyjnych bawełnianych koszulek polo znajdziemy również koszulki z domieszką poliestru a także modele sportowe wykonane w 100% z oddychającej tkaniny poliestrowej.

Pełna oferta dostępna na stronie dystrybutora:

www.jettstudio.pl

JK

Dodane tagi