NEWS

Finał PROMO SHOW 2016 w Katowicach!

Za nami 8. edycja targów FestiwalMarketingu.pl/ FestiwalDruku.pl, a 13 września w Gdańsku rozpoczęło się największe road show branży upominków. 14 września spotkaliśmy się w Poznaniu, a dzień później impreza miała swój finał w Katowicach.

PROMO SHOW to kontynuacja warszawskich targów reklamy i poligrafii reklamowej. Trzecia edycja imprezy to absolutnie rekordowa odsłona. Zanotowano komplet wystawców. W Gdańsku zaprezentowało się 44 wystawców, w Poznaniu pojawiło się blisko 40 firm, a w Katowicach było ich aż 54. Liderzy rynku artykułów promocyjnych swoją ofertę przedstawili w nowej prestiżowej lokalizacji – Muzeum Śląskim, 12 metrów pod ziemią!

– Cieszy nas nie tylko lojalność stałych klientów, ale duża grupa firm debiutujących na tym wydarzeniu. Nasz event jest już o 60% większy niż konkurencyjne imprezy branżowe – wyjaśnia Monika Opałka, dyrektor sprzedaży OOH magazine.

Lista wystawców Katowice KLIKNIJ

W ramach regionalnego spotkania dla branży artykułów promocyjnych, podczas których czołowi dostawcy artykułów reklamowych przedstawią swoje nowości na najbliższe miesiące i sezon świąteczny.

Eventem towarzyszącym road show w stolicy Śląska jest pierwsza edycja konferencji Silesia Marketing Day.

Konferencja kierowana jest dla wszystkich osób poszukujących inspiracji w obszarze event marketingu, budowania relacji i marketingu strategicznego. W gronie prelegentów znaleźli się m.in.: Adriana Piekarska, Marcin Gieracz i Tomasz Przewoźnik.

- Tworzymy wydarzenie mające służyć wymianie wiedzy i nawiązywaniu nowych kontaktów. Nietuzinkowe miejsce jakim jest Muzeum Śląskie i sale - umiejscowione 3 poziomy pod ziemią nadadzą mu wyjątkowy charakter – mówi Robert Załupski, dyrektor marketingu OOH magazine.

Silesia Marketing Day jest dedykowana pracownikom działów marketingu, agencji reklamowych i eventowych. Ze względu na komplet uczestników rejestracja na konferencję została zamknięta.

Organizatorem obu wydarzeń był OOH magazine. Partnerem strategicznym giftsonline.pl – największa wyszukiwarka gadżetów online. Partnerem PROMO SHOW jest Polska Izba Artykułów Promocyjnych. Partnerem Silesia Marketing Day: Event Marketing Insitute.

www.promoshow.pl

www.silesiamarketing.day.pl

Relacja Filmowa

JK

Dodane tagi