NEWS

Advertis dla marki Yonelle

Yonelle, polska marka kosmetyczna dedykowana kobietom dojrzałym, tworząca luksusowe, nowatorskie kosmetyki, urzeka podróżnych stylową witryną na lotnisku Chopina w Warszawie. Dekoracyjną ekspozycję wykonała firma Advertis.

Obok kunsztownej witryny marki Yonelle nie sposób przejść obojętnie. Tłem prawie dziesięciometrowej witryny jest fototapeta z delikatnym ornamentem w kolorze pudrowego różu.

- Wykorzystaliśmy przestrzeń witryny do aranżacji ekspozycji na kilku planach. Poszczególne elementy – ekspozytory, podwieszane tabliczki, nadruki – uzupełniają się, tworząc bardzo kobiecą kompozycję, która podkreśla charakter marki Yonelle mówi Monika Strobin z Advertis.

Centralnym elementem przestrzeni są białe litery przestrzenne z liniowym podświetleniem LED. Do ekspozycji produktów marki Yonelle posłużył biały podest, grafika z wydrukiem 3D oraz okrągłe zawieszki wydrukowane na lustrzanej plexi. Szyba ozdobiona jest nadrukiem z delikatnym motywem kwiatowym. Dodatkowo finezji aranżacji dodają płatki róż, którymi pokryte jest  podłoże wewnątrz witryny.

Yonelle to przykład marki, która dużą wagę przywiązuje zarówno do jakości, jak i do wyglądu kosmetyków. Sensoryka produktów, delikatny zapach i konsystencja oraz eleganckie opakowania to znak rozpoznawczy marki. Ta sama dbałość o detale dostrzegalna jest również w podejściu do visual merchandisingu.

Projekt witryny na lotnisku Chopina to druga realizacja Advertis dla Yonelle. Wcześniej firma wykonała display eksponujący produkty marki oraz zaaranżowała kącik dla konsultantki, która pomaga klientkom w doborze odpowiednich kosmetyków.

 

***

Advertis specjalizuje się w kompleksowej realizacji elementów komunikacji wizualnej marki, od projektu, przez produkcję, po montaż. Firma tworzy wysokiej jakości rozwiązania dla biur, placówek medycznych, powierzchni komercyjnych. Na przestrzeni ostatnich lat firma wykonała szereg realizacji dla polskich i światowych marek. Wśród klientów Advertis znajdują się marki takie jak: Medicover, Unilever, Warta, Jeromino Martins Polska, Bayer, Roche, Kompania Piwowarska, Play, Motorola, Allianz, BNP Paribas, Infiniti, BMW, Google, GUESS, Teatr 6 piętro, Sono Idoni, MODO Domy Mody.

Firma wspiera także renomowane biura projektowe, wcielając w życie wizje architektów i projektantów wnętrz. Do najciekawszych realizacji firmy należy m.in. przygotowanie ponad 100 elementów ekspozycji do wystawy stałej w podziemiach Muzeum Historii Żydów Polskich oraz wystawy plenerowej „Drogi do przełomu. Europa Środkowo-Wschodnia 1939-1989” projektu Nizio Design International, fototapeta Waves of Creativity projektu Przemysława Mac Stopy w ramach aranżacji salonu prasowego FuoriSalone w Mediolanie czy wykonanie pawilonu wstawy „Nowy Świat w Ruchu” w Centrum Nauki Kopernik.

JK

Dodane tagi