NEWS

9. Spotkanie Regionalne PIAP za nami!

20 września br. w Warszawie odbyło się dziewiąte Spotkanie Regionalne dla firm z branży artykułów promocyjnych i Członków organizacji branżowej Polska Izba Artykułów Promocyjnych. Podczas wydarzenia przybyli uczestnicy mogli wziąć udział w atrakcyjnym szkoleniu Tomasza Teleja z zakresu Storytellingu.

- Spotkania Regionalne organizowane przez Polską Izbę Artykułów Promocyjnych pokazują, iż takie wydarzenia są niezmiernie potrzebne dla firm z branży. Nie tylko umożliwiają pogłębienie wiedzy z zakresu różnych dziedzin, ale również umożliwiają integrację z innymi uczestnikami tego rynku- mówi Katarzyna Wojniak, Dyrektor Biura Zarządu PIAP.

Po szkoleniu przyszedł czas na refleksje i rozmowy z Członkami PIAP na temat ich oczekiwań wobec organizacji branżowej.
 - Wszelkie uwagi i sugestie firm z branży artykułów promocyjnych są dla nas zawsze niezbędnym drogowskazem w dalszych działaniach podejmowanych przez Izbę. Wszystkim przybyłym gościom pragniemy złożyć serdeczne podziękowania za udział w wydarzeniu i już dziś zapowiedzieć, iż cykl spotkań regionalnych PIAP będzie również kontynuowany w 2017 roku.

GALERIA SPOTKANIE REGIONALNE WARSZAWA 2016

Polska Izba Artykułów Promocyjnych jest organizacją zrzeszającą przedsiębiorców z branży artykułów promocyjnych. Ma ona na celu reprezentowanie i dbanie o interesy tych firm. Jest organizacją konsolidującą branżę, partnerem do rozmów z decydentami kształtującymi zewnętrzne warunki funkcjonowania, organizatorami targów i mediów. Izba jest partnerem do kontaktów z podobnymi stowarzyszeniami z innych krajów. Obecnie PIAP wraz z Członkami Założycielami liczy ponad 160 Członków. Liczba ta rośnie w ostatnich miesiącach w związku z aktywizacją działań marketingowo-promocyjnych Izby.

JK

Dodane tagi