NEWS

Zakład Produkcji Opakowań TUBUS oraz VERUS Sp.jawna w gronie Członków PIAP

Zakład Produkcji Opakowań TUBUS oraz VERUS Sp. jawna to nowi Członkowie Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych, którzy zdecydowali się przystąpić do organizacji branżowej w trzecim kwartale 2016 roku.

- O przystąpieniu Firmy Tubus do PIAP zdecydowała wspólna wizja tworzenia sektora rynku artykułów promocyjnych oraz kształtowanie pozytywnego wizerunku polskich producentów i bliskich relacji biznesowych na wiodących rynkach  międzynarodowych. Dodatkowymi zaletami jest promocja członków PIAP oraz ochrona i reprezentowanie ich interesów w działalności gospodarczej - mówi Ewa Gorczyńska, Dyrektor Generalny Zakładu Produkcji Opakowań TUBUS.

- VIP COLLECTION i VERUS Luxury Leather to marki dla ludzi ceniących sobie piękno, wygodę, prestiż i funkcjonalność … obecność na rynku B2B ma znaczenie dla obu marek a strategia marketingowa spółki przewiduje dalszy jej rozwój i przenikanie do kanałów dystrybucji tradycyjnej oraz dystrybucji z wykorzystaniem nowoczesnych kanałów on-line. Dewiza PIAP  „Razem możemy więcej” oddaje sens pracy zespołowej, która wnosi niezwykle dużo cennego potencjału dla wytworzenia dóbr i usług. Członkowstwo VIP COLLECTION i VERUS Luxury Leather w PIAP jest zbieżne z dewizą „Razem możemy więcej” i to nasza odpowiedź na poszerzenie i wstąpienie do grona osób, dla których praca ma sens i jest nie tylko wykonywaniem codziennych zadań ale przede wszystkim jest pasją…- mówi Tatiana Duraj-Fert, Dyrektor VIP COLLECTION i VERUS.

Zakład Produkcji Opakowań TUBUS działa od 1993 roku. Specjalizuje się w produkcji opakowań z folii sztywnych PET, PVC i PP. Misją firmy jest dobra marka i gwarancja jakości wyrobów. Firma oferuje opakowania profilowane do rolet i karniszy. Pudełka prostopadłościenne składane, klejone i z automatycznym dnem. Tuby cylindryczne oraz w kształcie elipsy. W ofercie posiadamy pudełka do kosmetyków, alkoholi, opakowania ozdobne, reklamowe  i promocyjne. 
Oferta firmy zawiera szeroką gamę opakowań. Jednocześnie TUBUS może realizować nietypowe, indywidualne zamówienia, uwzględniając sugestie klientów. Potwierdzeniem sukcesu firmy są odbiorcy-  prestiżowe firmy polskie i zagraniczne.

Verus Spółka Jawna - importer i właściciel marek: VIP COLLECTION oraz VERUS Luxury Leather. VIP COLLECTION i VERUS Luxury Leather to marki dla ludzi ceniących sobie piękno, wygodę, prestiż i funkcjonalność . Siedziba i magazyn dystrybucyjny firmy Verus mieści się w Katowicach. Firma specjalizuje się w obsłudze B2B sieci handlowych, firm i korporacji, instytucji, odbiorców hurtowych i sklepów on-line oraz klienta indywidualnego. Spółka Verus rozwija również kanał sprzedaży eksportowej dla krajów Europy środkowo-wschodniej. Firma zapewnia dużą elastyczność współpracy, szybką realizację zamówień oraz profesjonalną obsługę. Atutem firmy we współpracy z rynkiem B2B są preferencyjne ceny i wielotysięczne stany magazynowe m.in. portfeli i etui oraz bagaży, walizek jak również teczek i toreb (szybka dystrybucja do 48 godzin).


www.piap-org.pl

KL

Dodane tagi