NEWS

Stylowe bluzy w ofercie JettStudio

Hiszpański producent odzieży reklamowej ROLY znany jest z wprowadzanych rokrocznie nowych oryginalnych modeli ubrań. Jednym z asortymentów, który powiększył się o kilka nowych produktów jest kolekcja bluz reklamowych, które znaleźć możemy w ofercie oficjalnego dystrybutora marki - firmy JettStudio.

Asortyment bluz damskich powiększony został o takie modele, jak LUNETTA czy BONA. Pierwsza z bluz to dopasowana tunika z kapturem oraz kieszenią typu kangurka. Bluza dostępna w czterech wersjach kolorystycznych w rozmiarach S-L. Model BONA to z kolei wersja klasycznej raglanowej bluzy damskiej z poszerzonym dekoltem, dostępna również w czterech kolorach oraz rozmiarach S-L.

Wśród modeli męskich znajdziemy nową bluzę z kapturem typu kangurka, wykończoną oryginalnym szerokim dekoltem – model AMANDUS. Inną z tegorocznych propozycji jest wersja bluzy z kołnierzem typu komin – model PETROS. Bluza posiada kieszeń typu kangurka i dostępna jest tak, jak model AMANDUS, w czterech rozmiarach i pięciu wersjach kolorystycznych.

Nowością w ofercie ROLY są również modele odzieży w kolorystyce moro. W kolekcji znajdziemy zarówno koszulki, polary, kurtki, jak również bluzy w odcieniach moro zielonym oraz moro szarym. Bluzy dostępne zarówno w wersji dla panów, jak i pań.

Wszystkie z proponowanych przez producenta bluz posiadają usuwalne metki.

Pełna oferta dostępna na stronie dystrybutora: 

www.jettstudio.pl

JK

Dodane tagi