NEWS

UNIQUE ONE dla marki GRAAL

„Otwórz się na nagrody”  – to hasło ogólnopolskiej loterii prowadzonej przez agencję UNIQUE ONE dla firmy GRAAL S.A. UNIQUE ONE została wybrana do realizacji projektu w drodze przetargu.

Loteria rozpoczęła się 17 października i potrwa do 11 grudnia 2016 roku. Ma ona charakter typu instant-win, czyli uczestnik od razu dowiaduje się, czy wygrał.

Aby wziąć udział w loterii należy kupić jednorazowo dowolny produkt marki GRAAL, a następnie dokonać zgłoszenia na stronie www.graal.pli wybrać losowo puszkę, w której jest nagroda i sprawdzić czy się wygrało się jedną z nagród (50 tabletów Lenovo, 5 zestawów kina domowego, 10 notebooków Lenovo 2w1, 5 telewizorów Sony, 200 bonów o wartości 50 zł i 150 bonów o wartości 100 zł). Należy pamiętać o zachowaniu paragonu. Na zakończenie loterii każde zgłoszenie bierze udział w finałowym losowaniu samochodu Opel Adam.

Agencja UNIQUE ONE jest odpowiedzialna za przygotowanie mechanizmu i koncepcji loterii oraz jej organizację i obsługę, a także za opracowanie materiałów POS i  strony www. Promocję wspiera ogólnopolska, która objęła swym zasięgiem internet (w tym social media, blogosfera) oraz  radio.

www.uniqueone.pl

www.facebook.com/Unique-One-1602794413308793

JK

Dodane tagi