NEWS

Złoty Medal TAROPAK 2016 dla pudełka premium od ARKOCH

W dniach 26-29 września br. odbyły się Poznaniu targi opakowaniowe TAROPAK 2016. Wśród 1200 wystawców swoje produkty zaprezentowała także spółka ARKOCH, a do konkursu zgłosiła opakowanie premium (pudełko okrągłe) i za w/w produkt została laureatem Złotego medalu MTP na Międzynarodowych Targach Techniki Pakowania i Etykietowania TAROPAK 2016 oraz Targach Logistyki, Magazynowania i Transportu LOGIPAK 2016.

Pudełko wykonane jest z tektury i papieru. Nośnikiem jest tektura lita, która w 100% podlega recyklingowi i może być ponownie wykorzystana. Do oklejenia użyte są papiery: wewnątrz papier offsetowy oraz na zewnątrz papier ozdobny, oba po utylizacji są zdatne do ponownego wykorzystania. Ta sama sytuacja jest z dodatkami, które ozdabiają w/w pudełko. W produkcji opakowania użyte zostały papiery metalizowane, które w ostatnim czasie są na topie w branży poligraficznej.

- To wyjątkowe, ozdobne opakowanie klasy premium. Idealne wykonanie i ekskluzywne wykończenie gwarantują doskonały efekt. Nietypowy kształt daje z kolei idealną ekspozycję produktu, a jego solidność bezpieczny transport. Pudełko doskonale sprawdza się jako opakowanie okrągłych i owalnych produktów i może być wykorzystane np. do przechowywania lub transportu kapeluszy. Dodatkowo, możliwość personalizacji i indywidualnego zadruku daje szerokie możliwości prezentacji i stworzenia wyjątkowego opakowania – podkreśla Antoni Koch z firmy ARKOCH.

www.arkoch.pl

JK

Dodane tagi