NEWS

Modelowy Sklep - skrojony na miarę klienta

Jak co roku w centralnej części hali wystawienniczej zlokalizowany będzie Modelowy Sklep - The Perfect Store. To okazja zarówno dla projektantów, jak i zarządzających sieciami handlowymi, by przyjrzeć się trendom oraz nowościom produktowym, które ułatwią stworzenie wyjątkowego sklepu. Wystawcy, którzy zaprezentują tam swoje rozwiązania zyskają okazję do bezpośredniej rozmowy z klientami i praktycznego przedstawienia oferty. VII Międzynarodowe Targi Wyposażenia Sklepów RetailShow 2016 odbędą się 16 i 17 listopada br. w Centrum EXPO XXI w Warszawie.

Modelowy Sklep zaprojektowany z najwyższą starannością, zbudowany w oparciu o najnowsze materiały wykończeniowe i wyposażony w nowości pokazuje po co warto sięgnąć przy aranżacji obiektu handlowego. Co roku właściciele i zarządzający sieciami licznie odwiedzają tę część ekspozycji Targów RetailShow, by na miejscu przyjrzeć się nowościom oraz porównać konkurencyjne rozwiązania. Dla firm prezentujących tam swoje produkty to okazja, by osobiście przekonać do nich klientów.

Nowoczesny projekt

Tegoroczny Modelowy Sklep będzie zbudowany na powierzchni 228 mkw. Projekt bazuje na bieli, która jest wiodącym kolorem dla wnętrz i wyjątkowo dobrze sprawdza się w sklepach spożywczych. Projektantka Modelowego Sklepu, Ewa Gawroniak-Olejniczak, właścicielka EGO-STUDIO Shop Design, zaproponowała połączenie z naturalnie bielonym drewnem, a w wybranych miejscach także z mocnym akcentem kolorystycznym - zielenią w odcieniu limonki. Jak przekonuje kolor ten kojarzy się ze świeżością, orzeźwieniem, a dodatkowo jasne, czyste wnętrze uwydatni produkt w kolorowym opakowaniu.

Ważnym elementem dobrze zaprojektowanego sklepu jest komunikacja wizualna. Zaproponowany graficzny minimalizm został zestawiony z charakterystycznym akcentem starych rycin. Te z kolei odwołują się do tradycji, która budzi pozytywne skojarzenia. – Ta stylistyka jest nawiązaniem do światowych trendów, w których często przywoływany jest klimat dawnych lokalnych sklepów i rodzinnych manufaktur – dodaje Ewa Gawroniak-Olejniczak.

 

Wyposażenie sklepu

W Modelowym Sklepie będzie można obejrzeć wiele rynkowych nowości, jak np. winylowe podłogi drewnopodobne czy nowatorskie rozwiązania regałów dedykowanych poszczególnym grupom asortymentowym. W szczególności warto przyjrzeć się nowościom chłodniczym, np. stołom dla stref promocyjnych. Nie zabraknie także innych funkcjonalnych elementów wyposażenia i oświetlenia o ciekawym designie, dobrej jakości i cenie.

Informacje praktyczne

VII Targi RetailShow odbędą się w dniach 16-17 listopada 2016 w godzinach 9:00-17:00 w Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie. Organizatorem Targów RetailShow jest firma ECP Polska. Wstęp na targi jest bezpłatny po zarejestrowaniu się na stronie internetowej lub w recepcji w dniu targów http://www.retailshow.pl/pl/rejestracja.

KL

Dodane tagi