NEWS

Advertis dla DentaCare w Poznaniu

Wnętrza centrum stomatologicznego DentaCare zlokalizowanego przy ul. Garbary 98-100 w Poznaniu zaprojektowała pracownia architektoniczna Roma Kulczyk Architekt, natomiast firma Advertis odpowiedzialna była za wykonanie systemu informacji wizualnej.

Nowoczesne wnętrzna zaaranżowane zostały w odcieniach bieli, zieleni i szarości. Nośniki przygotowane przez Advertis to oznaczenia gabinetowe i kierunkowe w postaci wyraźnych wypukłych liter oraz strzałek prowadzących pacjentów do drzwi właściwego gabinetu. Ponadto firma wykonała logotyp w przestrzeni recepcyjnej.

DentaCare to wchodząca w skład Grupy Medicover sieć centrów stomatologicznych, do której należy ponad 70 gabinetów w całej Polsce. Swoim Pacjentom zapewnia profesjonalną i kompleksową opiekę, opartą o indywidualnie przygotowywane plany leczenia. Korzystając z zaawansowanego technologicznie sprzętu 3D, doświadczeni specjaliści DentaCare są w stanie zadbać o zęby i komfort Pacjentów również z dentofobią, oferując leczenie bezwiertłowe oraz sedację wziewną przy wykorzystaniu gazu rozweselającego.

www.advertis.pl

JK

 

Dodane tagi