NEWS

Świąteczne ekspozycje i konkurs konsumencki Oranżady Hellena

W okresie przedświątecznym Oranżada Hellena będzie promowana poprzez POSM w placówkach handlowych. Na materiałach wspierających sprzedaż przewidziano grafikę z wizerunkiem Kuby Wojewódzkiego i renifera. Oprócz wsparcia dla handlowców, rusza także konkurs konsumencki „Świętuj z Oranżadą”.

Materiały POSM – mocny branding w świątecznym klimacie

Firma Colian zaopatrzy placówki handlowe w oryginalne, świąteczne ekspozytory dedykowane produktom marki Hellena. W punktach sprzedaży pojawią się materiały POSM (foldery, ulotki, plakaty, wobblery, wystawki paletowe, cokoły z Oranżadą Hellena, a także wystawki paletowe z Oranżadą Hellena 1,25l z dołączoną owijką i toperem), które przyciągną uwagę klientów i ułatwią wybór produktów.

Zdj. Collian

Konkurs konsumencki z prezentami

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia marka Hellena przeprowadza konkurs konsumencki pod hasłem „Świętuj z Oranżadą”. Konkurs startuje 7 listopada i potrwa do 31 stycznia. Mechanizm jest prosty i jednocześnie angażujący - każdy, przesyłając zdjęcie z propozycją spędzenia świąt z Oranżadą Hellena (zgodne z regulaminem konkursu), weźmie udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. Łącznie do wygrania będzie 1 001 nagród. Główna nagroda to voucher o wartości 5 000 zł na świąteczne ferie. Dodatkowo będzie można wygrać 100 kocyków z reniferami i 900 rogów renifera. Informacje o konkursie zamieszczone są na wszystkich materiałach POSM marki Hellena.

Regulamin konkursu dostępny na stronie:

www.swietujzoranzada.pl

MW

 

 

Dodane tagi