NEWS

Atlas indywidualnym sponsorem polskiego skoczka!

Leć Kamil! Leć! Jeszcze przez co najmniej dwa lata kibicować będziemy najlepszemu polskiemu skoczkowi. Wszystko za sprawą umowy, którą Kamil Stoch podpisał z Grupą Atlas. Dzięki niej firma wspierać będzie skoczka w nadchodzących sezonach skoków narciarskich i przygotowaniach do Zimowych Igrzysk Olimpijskich w 2018 r.

Wysoka jakość w Grupie Atlas to nie tylko najwyżej jakości produkty chemii budowlanej. Firma od wielu lat aktywnie wspiera polskich sportowców i pomaga im w osiąganiu najlepszych wyników.
Do grona podopiecznych Atlasa zalicza się także najlepszy polski skoczek, dwukrotny Mistrz Olimpijski Kamil Stoch, którego indywidualnym sponsorem Atlas jest od 2015 r.

 

Możliwość współpracy z jednym z najlepszych polskich sportowców jest dla firmy Atlas szczególnym wyróżnieniem. Wierzymy, że kontynuując współpracę, przez kolejne dwa lata oglądać będziemy p. Kamila Stocha stającego na najwyższych stopniach podium, również podczas zmagań olimpijskich w 2018 r. Dziś życzymy wiatru pod narty i obiecujemy aktywnie kibicowaćmówi Henryk Siodmok, Prezes Zarządu Atlasa.

Podpisanie umowy odbyło się 21 października w Zakopanem.

MW

Dodane tagi