NEWS

Synergic z Arriva Bus Transport Polska

Od 1 grudnia tego roku spółka Synergic będzie wyłącznym operatorem reklam na warszawskich autobusach miejskich należących do firmy Arriva Bus Transport Polska. Jest to kolejny krok w rozwoju usług reklamowych z segmentu tranzytowego spółki.

Synergic specjalizuje się w nowoczesnej komunikacji zbudowanej w oparciu o wielokanałowy kontakt w przestrzeni miejskiej. Jednym z prężniej rozwijających się działów spółki jest reklama na/w komunikacji miejskiej (transit advertising). W swojej ofercie ma możliwość wykonywania reklam na i w  komunikacji zbiorowej w całej Polsce – tramwajach, autobusach miejskich, autobusach krótko- i dalekobieżnych oraz pociągach SKM i TLK, które z powodzeniem wykorzystuje do kampanii wizerunkowych i sprzedażowych dla klientów.

- Nawiązanie współpracy z Arriva to dla nas z jednej strony duże wyróżnienie, podkreślające naszą pozycję na rynku, a z drugiej – ogromne wyzwanie i motywacja do dalszej, wytężonej pracy. Dzięki przetargowi, który wygrał nasz Partner, na terenie Warszawy pojawi się 50 nowoczesnych autobusów, których potencjał jako nośników reklamowych jest nieprzeceniony. Stawiamy mocno na rozwój naszej spółki, by Klienci mogli wybierać spośród najatrakcyjniejszych w kraju powierzchni reklamowych i dlatego zawarty kontrakt jest dla nas tak ważny – komentuje Piotr Gajek, Prezes Synergic.

Arriva Bus Transport Polska prowadzi działalność na rynku drogowych przewozów osób w ruchu lokalnym, regionalnym i komunikacji miejskiej od roku 1998. Jest częścią Grupy Arriva, świadczącej usługi w 15 krajach Europy (Czechy, Chorwacja, Dania, Hiszpania, Holandia, Malta, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Polska, Portugalia, Serbia, Węgry, Włochy, Wielka Brytania).

JK

Dodane tagi