NEWS

Katalog chust Bee2 od Sandex

Producent i importer gadżetów tekstylnych prezentuje ofertę uniwersalnych chust, które w zależności od potrzeb, mogą służyć jako czapka, opaska, kominiarka, maska lub szalik.

Funkcjonalność i prostota użycia – to główne zalety produktu. Chusta jest wykonana z wysokogatunkowej, bezszwowej mikrofibry o parametrach oddychających, dzięki czemu zawsze utrzymuje idealną temperaturę ciała podczas użytkowania. Zawsze można ją zabrać ze sobą, chroni przed słońcem, wiatrem, deszczem i niską temperaturą.

Produkty Sandexu dzięki elementom odblaskowym zwiększają bezpieczeństwo i doskonale sprawdzają się jako uzupełnienie odzieży BHP i w służbach mundurowych.

Chusty Bee2 to również idealny nośnik reklamy. Dzięki technice druku sublimacyjnego można na niej wykonać dowolną grafikę. Dodatkowo, każda chusta Bee2 jest pakowana pojedynczo w torebkę foliową z informacjami  o różnych sposobach użycia i umieszczana w puszce metalowej z możliwością graweru /nadruku UV albo w pudełku z indywidualną grafiką klienta czy banderoli papierowej.

www.sandex.com.pl

JK

 

Dodane tagi