NEWS

Kartony Stora Enso na narciarskie mistrzostwa świata Lahti 2017

W fińskich sklepach spożywczych właśnie pojawiły się trzy wyroby mleczne z serii Valio Plus, których producentem jest fińska firma Valio. Do ich opakowań, wyprodukowanych przez Tetra Pak, zastosowano kartony Stora Enso.

Widniejąca na nich grafika nawiązuje do przyszłorocznych mistrzostw świata w narciarstwie klasycznym Lahti 2017, których skandynawski koncern jest oficjalnym sponsorem. W związku z tym na bocznej ściance opakowania pojawiły się logotypy: zbliżającej się imprezy oraz Stora Enso jako jej partnera.

Do kampanii promującej trzy nowe produkty Valio Plus zaproszona została Kerttu Niskanen, jedna z najlepszych fińskich biegaczek narciarskich – m.in. medalistka olimpijska i mistrzostw świata. Od kilku lat jest ona twarzą reklamową firmy Valio. Na kartonach znajdują się jej wypowiedzi dotyczące tego, jak ważnym elementem zdrowej diety jest mleko oraz jak istotne jest jego picie w kontekście wykonywanych ćwiczeń sportowych oraz odpoczynku. Kerttu Niskanen potwierdza też oficjalnie swój planowany start w przyszłorocznych mistrzostwach świata w Lahti. 

Valio Plus to – jak podkreśla producent – nie zwykłe mleko, ale produkt o wartości dodanej, wzmacniający kości i mięśnie. Zawiera o 50% więcej białka niż mleko standardowe, a ponadto jest bogate w wapń i witaminę D.

Motyw graficzny związany z mistrzostwami w Lahti będzie widoczny na kartonach Valio Plus aż do marca przyszłego roku. Impreza odbywać się będzie w dniach 22 lutego – 5 marca 2017.

www.storaenso.com

 

JK

Dodane tagi