NEWS

Bezpieczne koperty dla Arcabit

Spółka Arcabit dobrze rozumie pojęcie bezpieczeństwa. Firma stworzyła wielokrotnie nagradzany program antywirusowy, który pozwala na zabezpieczenie komputerów domowych jak i sieci firmowych.

Arcabit potrzebował kopert z odpowiednią wizualizacją o niestandardowych rozmiarach i właściwościach. Drukarnia GAMA wykonała koperty dające gwarancję bezpieczeństwa wysyłanych materiałów, dzięki czemu odbiorca mógł otrzymać przesyłkę w nienaruszonym stanie.

- Komputery w domach i małych firmach są narażone na ataki w takim samym stopniu jak systemy dużych korporacji. Często zawierają dane będące efektem wieloletniej pracy. Arcabit Home Security to oprogramowanie ochronne przygotowane specjalnie z myślą o tego typu systemach. A nasza drukarnia miała przygotować koperty do wysyłki prostektów reklamowych dotyczących tego rozwiązania. Dlatego koperty musiały być solidnie wykonane, dając pełną ochronę wysyłanym dokumentom - mówi Marcin Zdunek, CEO, Drukarnia GAMA.

Drukarnia Gama jest firmą poligraficzną specjalizującą się w projektowaniu i produkcji opakowań kartonowych wykonanych techniką druku offsetowego. Firma współpracuje z krajowymi i zagranicznymi kontrahentami dostarczając opakowania dostosowane do potrzeb klienta.

www.zpapieru.pl

JK

Dodane tagi