NEWS

Tekstylia w ofercie jettStudio – nowy katalog na 2017 rok

Dystrybutor gadżetów elektronicznych, parasoli i odzieży reklamowej, firma jettStudio każdego roku wprowadza do swej oferty wiele nowości. Wśród produktów asortymentu tekstylnego znajdziemy zarówno nowe modele odzieży reklamowej, sportowej, jak również roboczej.

W nowym katalogu dystrybutora zagości długo oczekiwana koszulka polo 100% bawełny o gramaturze niższej niż 200g, która dostępna będzie zarówno w wersji męskiej, damskiej oraz dziecięcej w kilkunastu wersjach kolorystycznych. Dodatkowo pojawi się nowa męska koszulka polo w wersji Premium 220g.

Dotychczasowa kolekcja bluz wzbogacona zostanie o nowe modele z zamkiem a także z kapturem i zamkiem. W ofercie znajdzie się również bluza z kapturem i zamkiem w kontrastującym kolorze.

Asortyment sportowy powiększony z kolei zostanie o liczne modele koszulek technicznych, zarówno modeli jedno, jak i dwukolorowych w wersjach męskich, damskich oraz dziecięcych. Pojawią się nowe sportowe koszulki na ramiączkach a także sportowe polo. Jako uzupełnienie kolekcji wprowadzona do katalogu zostanie lekka sportowa kurtka przeciwdeszczowa, a także męskie spodnie termoaktywne. Poszerzona zostanie również oferta strojów piłkarskich oraz dresów.

Do kategorii odzieży roboczej wprowadzone zostaną kolejne modele tekstyliów odblaskowych takich, jak: kurtki, spodnie, koszulki polo. Ofertę dopełnią nowe modele koszul.

Oprócz wszystkich wspomnianych modeli w katalogu pojawią się również nowe wersje kolorystyczne niektórych dotychczasowych produktów. Powiększona zostanie również „rozmiarówka” takich produktów, jak sportowa koszulka CAMIMERA, czy kurtek RUDOLPH i ANTARTIDA.

Pełna oferta dostępna na stronie dystrybutora: www.jettstudio.pl

JK

Dodane tagi